Vëllezerit Romeo dhe Donald Veshaj ishin të ftuar së fundmi në dasmën e shokut të tyre.

Por teksa kërcenin dhe festonin Romeos i ndodh e papritura.  Në një moment aktori i humorit e merr në qafë mikun e tij dhe nis të kërcejë me të mbi supe, por atij i grísen pantallonat.

Situata nuk ka kaluar pa u vénë re dhe ka shkàktuar mjàft të qeshura, teksa videoja që tregonte momentin e síkletshëm është bërë virale.

Dyshja Romeo dhe Donaldi tashmë prezantojnë emisionin e tyre “Më lër të flas”.

Së fundmi Romeo u komentua mjàft për puthjen e tij me aktorin tjetër të humorit, Olsi Bylykun, duke i habitur të gjithë.

Kjo nuk është hera e parë që Romeo puth dikë në skénë, pasi më herët ai ka shkémbyer një puthje me Salsano Rrapin në ‘Portokalli’.

Dyshja asokohe imitoi puthjen e famshme të Donaldit dhe Borës brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania’.

Emisioni i vëllezërve Veshaj, Romeo dhe Donald u përball më para me disa krítika të forta . Një faqe në Instagram zbùloi se skénat nga emisioni janë të kopjuara nga diku tjetër.

Ky nuk ishte thjesht një frymëzim apo hùazim pasi batutat dhe gjestet janë të kopjuara fjalë për fjalë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!