Tirana
few clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
1kmh
20 %
Sat
15 °
Sun
15 °
Mon
17 °
Tue
16 °
Wed
8 °

Tirana në karàntínë? Ja kur prítet të mbyllet!

Kryeqyteti do të mbyllet! Burime për Dosja.al bëjnë me dije se Tirana do të kufízojë màsat shtrénguese për pàràndàlimin e përhàpjes së Covid-19. Mësohet se...

Polícia ndàloi ish-lojtarin e Kombëtares, Andi Lila, reàgon Jul Deda

Një skandal i pazakontë ka ndodhur këto ditë me një nga ikonat e futbollit modern shqiptar, Andi Lila. Ndërsa ka qenë duke regjistruar një dokumentar...

Policët e Lali Erit rréthojnë dhe làrgojnë me fòrcë gazetarin e Ora News

Në 76 vjetorin e çlirimit të Tiranës, shtëpitë të cilat janë përdòrur si bàza gjatë lùftës nacíonal çlírímtare, ose po u mérret fryma nga...

Batutat e Koço Devoles për vdékjen, kur mësoi se kishte leuçémi (FOTO)

Të dielën që lamë pas, aktori i mirënjohur i kinematografisë shqiptare, Koço Devole, mbyli sytë përgjithmonë në moshën 75-vjeçare. Ai po luftonte prej 18 ditësh...

Màsat anti-Covid-19/ Rikthéhen kufizímet e orarit për qytetaret

Komiteti i Ekpsértëve njofton màrrjen e màsave të reja shtrénguése me qéllim paràndàlimin e përhàpjes së Covid 19. Në një deklaratë për mediat, zv/ministrja Mira...

Infermieri rréfen momentet e fundit të jetë së aktorit Koço Devole

E diela ka nisur me një lajm të hídhur nga bota e kínematografísë shqiptare, pasi aktori i mirënjohur Koço Devole është ndàrë nga jeta...
274,932FansaPëlqeje
405,615NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Poston videon e vajzës padashje, Olta Boka iu lutet gazetarëve: Ju lutem mos…(FOTO)

Préj rréth 5 muajsh Olta Boka po shijon ndjésinë më të bukur në botë, atë të qepurit nënë, préj se kur solli në jetë...

U përfol për një lídhje mes Don Xhonit dhe Trejsit, ja si qenka e vërteta…(FOTO)

Ka dy javë që në media po shkruhet se një lídhje e re dashurie mùnd të ketë nisur mes reperit Don Xhonit dhe “Miss...

Të déhur sëbashku! Fjolla publikon foton intíme me Finsikun gjatë pushimeve (FOTO)

Arréstimi i Fjolla Morinës u bë shkàk që të zbùlohej lídhja e saj e fshéhtë me biznesmenin Fisnik Syla. Gjatë hetímit në políci këngëtarja deklàroi...

‘PerPuthen’ përfundon në…parlament! Deputeti i bën kërkesë të hapur autores së programit (VIDEO)

“Për’puthen”, përveçse është bërë pjesë e rrjeteve sociale, dískutímeve dhe bisedave të shumë të rinjve, sot ka shkuar edhe në Parlamentin e Shqipërisë, aspàk...

Është apo jo shtatzënën? Reàgon më në fund Eliona Pitarka (FOTO)

Prej disa kohësh, në media po qàrkùllonte lajmi se aktorja e humorit Eliona Pitarka ishte në prítje të ëmbël të fëmijës së saj të...

Besi i bën dedíkimin më romantik dhe më gazmor në të njëjtën kohë Xhensilës (FOTO)

Të gjitha dedíkimet e Bes Kallakut për partneren e tij, Xhensila Myrtezajn, përmbàjnë dòza humori brenda tyre. Aktori nuk i lë asnjéherë ménjanë bàtutat as...

Melisa e ‘PërPuthen’ kàpet màt me këngëtarin e njohur (FOTO)

Debàti i fortë mes Sindit dhe Melisës në “Për’puthen” është kthýer në “hit” në rrjete sociale. Gjatë debàtit Sindi oféndoi Melisën duke u shpréhur se...

Lajm i tríshtë! Covid-19 i mérr jetën ish-deputetit të PS-së (FOTO)

Ish-ministri dhe ish-deputeti i Partisë Socialiste, Marko Bello, ka ndërrùar jetë për shkàk të Covid-19. Ai po kùrohej në Turqi pas réndimit të gjéndjes së...