Ish-konkurréntja e “Për’puthen”, Çiljeta Kormuzi ka qenë e ftuar në emisionin e “E diell” ku ka folur për Efin.

Ajo është shprehur se konkurréntja është personàzhi më fàllco nga mënyra se si sillet me vajzat dhe me djemtë në program.

“Efi personàzhi më fàllco, që nga mënyra se si sillet me çunat me gocat, në moment zíhet, në moment të flet. Në një më fliste, kur unë flisja me Mevlanin dhe me ndonjë nga çunat e tjerë i hipte xhélozia dhe nuk të fliste gjatë gjithë javës. Unë kam kontakte me të gjithë gocat e programit por me atë s’kam”, është shprehur ajo.

Bionde apo brune? Mevlani në "dilemë" si në edicionin e shkuar, por acarohet keq Efi

Çiljeta ishte një ndër konkurréntet më të komentuara pasi që me hyrjen e saj ajo u shpreh që është mamaja e një fëmije.

Hyrja e saj gjithashtu shkàktoi polémika dhe debàte të herëpashershme me Efin duke qenë se ajo shprehu haptàzi pëlqimin për Mevlan Shabën.

Bionde apo brune, komenti i Mevlanit acaron keq Efin: Harroje të luash të njëjtën lojë | O2 NEWS

Para disa ditësh, Çiljeta u largua përfundimisht nga “Përputhen” për t’iu përkushtuar vajzës së saj.

Ajo gjithashtu habiti me deklaratën e saj në program ku u shpreh se familja e ish-bashkëshortit nuk e kishin lejuar që të takonte fëmijën.

Sipas konkurrentes, ata ndërmorën këtë veprim sepse nuk e kishin pritur mirë faktin që ajo kishte treguar historinë e tyre në emision.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!