Ballina Magazina U largua nga Big Brohter, Fifi jep arsyen (VIDEO)

U largua nga Big Brohter, Fifi jep arsyen (VIDEO)

Fifi vendosi që të làrgohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother Vip ditën e sotme, pasi gjéndja e sa duket se nuk është e mirë.

Ajo ka treguar arsyet e vendimit para banorëve dhe ka thënë se ka névojë të mérret me veten.

“Banorë, unë kam marrë vendim të lë shtëpinë e Big Brother sot. Kam névojë të mérrem me veten time. Kjo ekspériéncë nuk po më bën mirë. Nuk e kisha atë mùndésinë që të flisja atë që vërtet e kam. Se nëse ju jeni mùnduar të më ruani mua edhe unë jam mùnduar t’ju ruajë ju krejtve dhe në shumë raste nuk e kam dhënë mendimin tim ashtu si e kam. Dhe kam névojë të dalë jashtë e të mérrem me veten. Ju prés pas 50 ditëve”, tha Fifi.

Fifi largohet nga “Big Brother VIP” - Gazeta Express

Ndërkohë, pas këtyre fjalëve të Fifit banorët kanë reàguar të përlòtur dhe e kanë përqafuar këngëtaren.

Ajo tha me humor se po largohet një banore shumë e fòrtë prej shtëpisë dhe po e bën rrugëtimin më të lehtë për banorët që janë më të fòrtë.

Fifi largohet nga Big Brother

Ky véndim i Fifit vjen pasi asaj i rà të fikët gjatë spéktaklit të së martës, ku pati një debàt me opinionisten Balina Bodinaku.

Kjo e fundit i tha Fifit se po ndérhynte mes Sarës dhe Pajtimit për vëmendje, ndërsa këngëtarja nuk i príti aspàk mirë këto fjalë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...

Duan të dyja Erionin! Plàs kéq mes Ritvanës dhe Mieklës: Bòll të durova…(VIDEO)

Tensíoni mes Mikelës dhe Ritvanës nuk ka të ndalur. Të dyja kanë debàtuar àshpër me njëra-tjetrën dhe shkàk për këtë është bërë Erjoni. https://www.youtube.com/watch?v=43qWeM3i64g Miqësia mes tyre...
error: Alert: Content is protected !!