Ju kujtohet çifti i famshëm i njohur në spektaklin e dashurisë “Love Story” sezonin e kaluar në TV Klan?

Sajmiri, “Princi” për disa muaj me rradhë zgjodhi mes dhjetëra vajzave, Merin, bukuroshen që shprehu simpatinë e madhe për të që nga moment prezantimit para publikut.

U bënë rréth tetë muaj që sezoni ka mbaruar dhe lídhja mes çiftit në fjalë nuk duket të ketë ecur mirë.

Ia mori Saimirit? Meri Murrizi filmohet krah Muratit të “Përputhen” (FOTO  LAJM) – Albeu.com

Kujtojmë se Saimiri kishte krijuar një jetë në Gjermani dhe mendohej një bashkëjetesë e mùndshme mes tyre, jashtë kofinjve shqiptar.

Por, po të shikojmë me kujdes profilet e tyre në rrjete sociale, dyshja kanë muaj që nuk kanë lídhje me njëri-tjetrin dhe këtë na e konfirmojnë edhe postimet në llogaritë e tyre, por jo vetë çifti.

Ndërkohë në një foto publikuar orët e fundit në profilin e Merit, shihet kjo e fundit duke darkuar me ish-konkurrentin e sezonit të dytë të Për’Puthen, Muratin.

Pranë tyre shihet jetë prezent edhe konkurrenti i sezonit të ri Bruno. Ajo çka nuk dihet me siguri është marrëdhënia mes Merit dhe Muratit.

Sipas ndjékësve të tyre dhe komenteve në postimet në fjalë, mes Merit dhe Muratit ekziston mundësia që mes tyre të ketë diçka më shumë sesa thjeshtë një miqësi, por kjo vlen për t’u verifikuar.

Pas Atdheut edhe Murati kapet mat me një nga finalistet e “Love Story” –  ArkivaNews

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!