Sindi Loci, bukuroshja që u bë e njohur falë programit “Për’Puthen”, ishte e ftuar në “E Diell” ku edhe dha deklarata shumë të forta në lídhje me jetën e saj private si dhe botimit të librit të saj në parë ne Los Angelos.

Në një bashkëbisedim të bërë në rrjetin Instagram, nëpërmjet Instastory “Ask Me a Question”, një nga fansat e saj i shkruan “Pse nuk ike në fermë, tek e diell, se duam të të shohim si punon?” shoqëruar me plot emoji dashurie.

Sindi i përgjigjet duke taguar Ervin Kurtin, “Më erdhi ftesa para disa javësh por në atë ditë që u xhironte unë kisha një intervistë që s’mund ta shtýeja…. Tani prýsim ftesën tjetër @ervinkurti.”https://www.photojoiner.net/image/1h0lJI2k

Mesa duket Sindi Loci nuk i është përgjigjur ftesës së Top Channel, kanalit që i dha famën dhe e bëri të njohur në mbarë Shqipërinë dhe jo vetëm.

Përderisa ftesa ka disa javë që është dërguar nga Ervini drejt Sindit dhe kjo e fundit e ka refuzuar, ndoshta Ervini është ndjerë kéq dhe prandaj nuk e fton akoma në rubrikën e tij në E Diell, “n’Fermë”.

Madje ky i fundit as nuk e ka pranuar tagun e Sindit për ta ripostuar në rrjetin Instagram të tijin me një përgjigje kundrejt Sindit.https://www.photojoiner.net/image/BEiMvh1M

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!