Ish-banori i Big Brother, Valer Kolnikaj në një intervistë të dhënë për emisionin “Expuls” të moderatorit Ronaldo Sharka ka çudítur me deklaratën e tij.

Ai ka dhënë mendimin e tij për moderatoren më të famshme të momentit, Bora Zemanin, madje e ka krítíkuar atë.

Kolnikaj ka thùmbuar prezantuesen teksa e quan jo-profesionale në punën e prezantueses.No description available.

”Kam parë një person që lexon vetëm skenar, flet me atë zërin po njësoj, fjalën dëgjoj e thote ‘digjoj’.

Nuk mund të them dicka tjetër sepse akoma nuk e kam parë aftësinë e saj profesionale.
Jam dakord të bazohesh tek skenari por jo vetëm ta lexosh atë dhe të thuash po të njëjtat fjali standarte.”- është shprehur Valeri.

Deklarata e Valer Kolnikajt ka çuditur shumë publikun duke parë se Bora Zemani është ndër moderatoret më të talentuara në televizionet shqiptare…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!