Ballina Showbiz Lori Hoxha dhuron këpucët e shtrenjta, arsyeja do ju habisë (FOTO)

Lori Hoxha dhuron këpucët e shtrenjta, arsyeja do ju habisë (FOTO)

Lori Hoxha është një nga blogeret më të ndjékura në Shqipëri dhe shumë vajza drejtohen tek ajo nëse u duhet të marrin këshilla rreth modës e trendeve të bukurisë.

Shpesh ajo ju lë hapësirë ndjékësve të saj në rrjete sociale për ta pyetur rreth gjithçkaje që duan të mësojnë dhe kurioziteti është gjithmonë shumë i madh.

Së fundmi, ajo ka vendosur të dhurojë një palë këpucë, të cilat i kishte porositur për një set fotografik, por që nuk i erdhën në kohën e duhur dhe tanimë nuk i duhen. Kjo ka qenë dhe arsyeja pse Lori do t’i dhurojë për një nga ndjekëset e saj në Instagram.

“Po i dhuroj këto. Thjesht sepse nuk arritën të përdoreshin për qëllimin e caktuar, por njërës prej jush mund t’i duken bukur. Numri 36, janë shumë të parehatshme. Nëse i do, thjesht komento dhe do zgjedh një nga ju nesër. Oh duhet të më ndjékësh mua që të jetë e drejtë”, ka shkruar Lori krahas fotos së këpucëve.

Prej muajsh po përflitet se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari mund të jeni rikthyer bashkë. Ose ndoshta mund të mos jenë ndàrë kurrë.https://www.photojoiner.net/image/FK6mcIaE

Ku i dihet. Kohë më parë, ndjékësit e tyre vunë re se Lori dhe Visi kanë veshur të njëjtën bluzë.

Një bluzë e zezë me të njëjtin model e veshur në një hark kohor prej pak ditësh nga njëri-tjetri i ka bërë shumë persona të dyshojnë se Lori dhe Visi janë sërish çift.

Nuk dimë të themi me siguri se çfarë ka mes tyre pasi ekzíston edhe mundësia që të kenë mbetur miq.  Lori dhe Visi janë treguar shumë të rezervuar.

Ata nuk folën kurrë për lídhjen e tyre dhe në rrjete sociale po ashtu tregoheshin të rezervuar, por fotot në vende të përbashkëta gjithmonë i “tràdhtonin” dhe zbùlonin hapur se ata ishin gjithmonë të pandàrë nga njëri-tjetri.

Në media u raportua se ata i dhanë fund lidhjes së saj gjashtë vjeçare 2 vite më parë.https://www.photojoiner.net/image/vfVOg38Z

Si fillim mjaftoi fakti që ata nuk ndiqeshin më bashkë në rrjete sociale për të ngritur dyshimet se nuk ishin më çift.

Më pas disa postime thumbuese që dukeshin sikur ja drejtonin njëri-tjetrit i vunë vulën faktit se ata nuk ishin më bashkë.

Por, jo rrallëherë rrjetet sociale na kanë gënyer dhe ky mund të jetë një tjetër shembull.https://www.photojoiner.net/image/CFGDwmjT

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!