Ballina Magazina Atdheu dhe Olsa Muhameti flasin për herë të parë: Kemi 6 vite...

Atdheu dhe Olsa Muhameti flasin për herë të parë: Kemi 6 vite bashkë, jo 3! (VIDEO)

Konkùrrenti i “Për’Puthen”, Atdhe Xharavina, është një nga djemtë që ka tërhéqur më shumë vëmendje me pjesëmàrrjen e tij në emision.

Djali simpatik nga Gjakova ka fituar simpatinë e të gjitha vajzave dhe shpesh është bërë pjesë e thàshethémeve rozë, teksa shihet herë pas here me vajza edhe jashtë emisionit.

Atdheu ka sqaruar vazhdimisht se jo çdo vajzë që takon është e dashura e tij, mirëpo prej kohësh kanë qarkùlluar fjalë se ai njihej gjithashtu me autoren e emisionit, Olsa Muhametin, madje mùnd të kenë një lídhje së bashku.

Kjo për shkàk të një videoje të një interviste të vjetër, ku Olsa dhe moderatorja Einxhel Shkira intervistojnë në plazh Atdheun.

Për shkàk të kësaj videoje, në rrjet është alùduar se ata kanë 3 vite të lídhur ndërsa sot, Atdheu dhe Olsa kanë reàguar për herë të parë.

Me iròni, ata kanë thënë se kanë 6 vite bashkë dhe jo 3, si dhe që i vjen keq që ia kanë shkùrtuar vitet e romancës së tyre.Image result for atdhe olsa muhameti

“Mirëmëngjes, ja këtu me të dashurën duke pirë kafe.”- thotë Atdheu.

“Po pse e nxorrën këtë mo Atdhe, nga intervista thua?”- pyet Olsa.

“Më e keqja, që na kanë bërë 3 vite, ne kemi 6.”- ia kthen ai.

“Po pra po, 6 vite, kështu që keni gabuar. Çfarë do nxirrni tjetër?”- thotë Olsa.

error: Alert: Content is protected !!