Ballina Magazina Kush je ti? Loredana ndryshon kaq shumë dhe mezi njihet (FOTO)

Kush je ti? Loredana ndryshon kaq shumë dhe mezi njihet (FOTO)

Prej disa javësh tashmë na është dashur të mësohemi me look-un e ri të reperes Loredana Zefi, e cila e nisi karrierën e saj bjonde dhe mendonim se do ta shihnim gjithmonë të tillë.

Mirëpo, kurrë mos thuaj kurrë dhe paprítur një ditë të bukur, Lori na u shfaq në rrjete sociale me flokët brune dhe na la të gjithëve me gojë hapur.

Sigurisht edhe kjo ngjyrë flokësh i shkon shumë dhe të pafundme ishin komplimentat në fotot e saj në rrjete sociale. https://www.photojoiner.net/image/YLzzH7ro

Përveçse me ngjyrën, reperja ka nisur të ékspérimentojë edhe me modele të ndryshme flokësh dhe pòzat e fundit në Instagram na lanë pa frymë.

Loredana është shfàqur me flokët e gjata deri tek supet dhe të krehura me onde, teksa duket super tërhéqëse dhe shkëlqen e tëra me këtë look.https://www.photojoiner.net/image/TSB3gyWb

Ndoshta kishit vështírësi ta dallonit menjëherë që vajza në foto është Lori, por edhe asaj vetë duket se i pëlqen aq shumë ky look, sa tashmë duhet të mësohemi me të sepse do ta shohim për shumë gjatë.

Nuk e dimë nëse pamja në fotot e fundit është posaçërisht për ndonjë videoklip apo ka shkrépur thjesht disa foto për qejfin e saj, por pse jo të mos presim surpríza nga reperja! https://www.photojoiner.net/image/LO6n0n4s

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!