Debàti i fortë mes Sindit dhe Melisës në “Për’puthen” është kthýer në “hit” në rrjete sociale.

Gjatë debàtit Sindi oféndoi Melisën duke u shpréhur se ajo shkon me një mashkull për një kafe dhe tashmë të gjithë kanë nisur ta pérdorin këtë shpréhje si meme.

Edhe Melisa ka bërë sot të njëjtën gjë, duke íronzíuar Sindin e tàllur me fjalët e saj.

Por përveç kësaj, Melisa i ka hàbitur të gjithë duke u shfàqur në krahët e këngëtarit shqiptar, Ardit Çuni.

Të dy ata kanë ndarë në Instagram foto me njëri-tjetrin, ku Melisa shfàqet me kurríz dhe Arditi e sheh nga mbrapa.

“Për një…”, ka shkruar Çuni në profilin e tij. Ndërsa Melisa e ka plotësuar duke shtùar në fotot që ajo ka postuar: “… një kafe”.

Ata nuk kanë treguar se çfarë bëjnë përkrah njëri-tjetrit dhe si janë njohur bashkë.

Ndoshta mund të kenë kohë që janë miq me njëri-tjetrin, ose mund të jenë njohur së fundmi për ndonjë bashképunim të mùndshëm.

Askush nuk di ende asgjë, ndàj do të na duhet të présim në vijim për të mësuar detaje të tjera.Melisa of "Për'puthen" makes the reaction that is making the rounds of the network: If I were a pornstar I would be very ... - Gossip

 

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!