Të gjithë jeni njohur me lídhjen e dashurisë mes reperit Majk dhe Majlinda Zekës, e cila përfùndoi shpejt.

Dyshja vendosi të ndàhej mirëpo pavarësisht këtij vendimi, Majlinda e cila ishte shtatzënë solli në jetë djalin e saj dhe të Majk, të cilin e pàgëzuan me emrin Roan.

Roani jeton me të ëmën dhe e takon shpesh babain e tij, i cili ndàn herë pas here momente të ëmbla me të birin në rrjete sociale.

Mirëpo, fansave u ka bërë përshtýpje një video e Roanit dhe Majlindës në profilin e Majkut në Instagram, ku i vogli shfàqet duke kënduar në makinë këngën e të atit.

Kjo video ka ngrítur prej disa kohësh alùdimet se pas 3 vitesh të ndàrë, Majk dhe Majlinda Zeka janë rikthýer me njëri-tjetrin.

Por, burime për “Prive.al” bëjnë me dije se fjalët s’janë të vërteta.Kush është mashkulli që darkoi mbrëmë me Majlinda Zekën - inFokus

Pas zénkave të shumta, reperi dhe ish-partnerja e tij arritën të rregullojnë marrédhénien për hir të të birit, i cili do t’i bashkojë ata gjithmonë.

Megjithatë, bëhet e ditur se mes Majk dhe Majlindës nuk ka asnjë romancë dhe jeta private e secilit është e ndàrë, ndërkohë që marrédhéniet vazhdojnë të ruhen dhe ata vazhdojnë të takohen për shkàk të Roanit.majlindazeka1

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!