Pesë ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bekuan me fëmijën e tyre të parë së bashku.

Arbana solli në jetë një tjetër djalë, duke e bërë djalin e saj të parë, Jonin, me vëlla.

Çifti zgjodhi për të voglin emrin më të veçantë shqiptar, duke e quajtur Diell i cili padyshim ka ndriçuar jetët e tyre.

Ata po i shijojnë në maksímum këto emocíone të bukura dhe Eduarti ka gjetur rastin ta bëjë akoma më të lumtur partneren e tij, duke i bërë një dhuratë specíale.

Arbana ka ndàrë në InstaStory çantën e surprízës së regjisorit, të cilën e ka zbùluar së bashku me ndjékësit.

Eduarti i ka dhùruar moderatores një vàrëse me emrat e dy djemve të saj, të cilën Arbana e ka dashuruar.

Ajo e ka véndosur vàrësen në qafë dhe ka ndàrë një video ku sytë i shkélqejnë nga lumturia, teksa na i ngríhu zemrat të gjithëve!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!