Këngëtarja dhe modelja kosovare, Morena Taraku, ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shihet se i ka héqur jelekët.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, po vazhdon të jetë tejet aktive në rrjete sociale.morenataraku

Me ndjékësit në këtë rrjet social ajo po ndan pamje të ndryshme në të cilat edhe shfaqet provòkuese.

Në një foto të fundit këngëtarja shfaqet duket marrë rreze dielli dhe duket tejet séksi në bíkinit që ka veshur.morenataraku

Morena Taraku po kujdeset ta marrë vitaminën D. Ajo nuk ka zbuluar se ku është duke i kaluar pushimet por në përshkrimin e fotografisë ka shkruar “Some Vitamin D”.

Së fundmi ajo është fokusuar në muzikë dhe nuk po ndalon me publikimin e projekteve muzikore.

Ajo së shpejti do të vijë me këngë të re. Kënga e saj e re do të jetë bashkëpunim me reperin Stresi,  të cilin e ka edhe mik shumë të mirë.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!