Kantautori i njohur Flori Mumajesi festoi sot ditëlindjen e 38-të dhe në këtë ditë të veçantë nuk kanë mùnguar urimet e përzemërta nga miq e të afërm.

Por ajo që tërhòqi vëmendjen tonë ishte urimi i Brunos dhe Klajdi Harunit, të cilët çuditërisht zgjodhën të njëjtat fjalë për të uruar mikun e tyre dhe bashkëpunëtorin prej vitesh.

Ata postuan nga një foto me Florin në llogaritë e tyre në Instagram, duke i bërë një urim të njëjtë.klajdiharuni

Po ashtu, edhe reperi Strési kishte rezérvuar disa nga fjalët më të bukura për mikun e tij.

Arilena nga ana tjetër i bëri një urim të ëmbël, duke i shkruar ‘Gëzuar ditëlindjen, dashuri!’, njësoj si urimi i Florit për ditëlindjen e saj disa javë më parë.

Ajo që ka tërhéqur vëmendje është mungésa e Florit në rrjetet sociale. Duket se ai ka zgjedhur ta festojë këtë ditë të veçantë në mënyrën më private të mundshme.

Kantautori jo vetëm që na i kurseu fotot, por po ashtu nuk ka falenderuar as fansat për urimet e as miqtë e tij.

Nuk e dimë se me kë, ku dhe si po e kalon ai 38-vjetorin por jemi tepër kuriozë.

Me siguri Flori do réagojë në ditët në vijim, pasi duke e njohur i pëlqen të na bëjë shpesh kuríozë e të na lëjë me pikëpyetje.FOTOT/ Arilena Ara feston ditëlindjen, urimi i Flor Mumajesit ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!