Ish velina e emisionit “Xing me Ermalin”, Belinda Dragoti është gjithnjë shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të tërheqë vazhdimisht vëmendjen me format e saj pérfekte.

Ajo ka postuar një foto ku pòzon super pròvòkuese me bíkíni në plazh dhe krahas komenteve komplimentuese, vëmendjen e merr një koment nga një ndjékëse e cila shkruan: “Në rrugë nuk je as sa gjýsma e fotos, mos me thenë fare”.belindadragoti

E mënjëhershme ka qenë edhe përgjigjia e modeles e cila nuk ja ka përtuar një përgjigje komentueses.

“Je e sigurt që sheh mirë, se je e vetmja që mendon kështu”, shkruan ajo duke ju përgjigjur komentit.

Pavrësisht kësaj Belinda ka marrë shumë komplimenta dhe fjalë pozitive krahas fotos, e cila është pëlqyer shumë nga shumica e miqve dhe fansave të saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!