Ballina Showbiz Visjani publikon foton e ëmbël me gruan në pushime dhe i bën...

Visjani publikon foton e ëmbël me gruan në pushime dhe i bën dedikimin special (FOTO)

Aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj ka treguar se gëzon një marrëdhënie perfekte me partneren e tij, Jonën.

Ai ka ndarë video të ndryshme me të dashurën e tij, duke treguar se shumicën e kohës e kalojnë duke qeshur, ndërsa së fundmi i ka dedikuar fjalët më të bukura të dashurisë.Visjan Ukcenaj My Everything ❤️ @jonaxhelilaj #mypartnerincrime Photo by Visjan Ukcenaj in Hotel Abalone Ksamil with @jonaxhelilaj. Image may contain: one or more people, people standing, sunglasses, sky, ocean, outdoor, closeup, nature and water

“Gjithçka e imja. Partneri im në krím”, ka shkruar Visjani krah postimit ku shfaqet duke shijuar detin me bashkëshorten e tij.

Kujtojmë se Visjani dhe Jona janë prindër të një djali të vogël të quajtur, Divin, i cili duket se i ka dhënë tjetër kuptim jetës së tyre duke e mbushur plot dashuri dhe gëzim./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...