Ballina Magazina Starton në 'TV Klan' serialin që përloti të gjithë shqiptarët

Starton në ‘TV Klan’ serialin që përloti të gjithë shqiptarët

Një nga serialet më prekës të transmetuar në ekranin shqiptar e në shumë vende të botës, “Nënë”, do të rikthehet në TV Klan. Ky serial që përlòti botën me historinë prekëse të Melekut do të ritransmetohet nga dita e hënë në orën 13:30. 

Një dramë rrëqethëse për një grua të rritur jétime dhe një vogëlusheje engjëllore, por që kéqtrajtohet në shtëpi. Zejnep e rritur e vetme pa nënën e saj që e urrén, miqësohet me Melek, një vajzë e qeshur, e cila fsheh brenda një drame të madhe.

Jeta e Zejnep ndryshon përgjithmonë, teksa ajo behet dëshmitare e një kéqtrajtimi mìzor. Ajo duhet të behet shpëtimtarja e Melek duke u bërë nëna e saj.

Index of /wp-content/uploads/2017/10/

A do te arrijë Zejnep të ndryshoje jetën e Melek? Me aktoren e famshme Cansu Dere (e njohur në Shqipëri si Ejshani e serialit Ezel), një serial që të emocionon. Një nga prodhimet më të sukseseshëm të vitit 2017. “Nënë”, premierë absolute në Tv Klan dhe KlanHD, nga e Hëna e datës 13 Prill.

Zejnep është një grua me një fëmijëri të hidhur dhe e ndjere gjithmonë vetëm. Ajo është bràktisur nga nëna e saj Gonul, kur ishte 5-vjeç. Me pas Zejnep u adòptua nga një grua e pasur Xhahide. Nëna e vërtetë e Zejnep, u bùrgos pasi vràu bashkëshortin e saj, kur Zejnep ishte fëmijë. Edhe pse Xhahide e ka rritur dhe dashur Zejnepin si vajzën e saj, Zejnep u rrit krejt e vetme dhe me peshën e të qenit gjithmonë një jétime.

Anne Konusu ve Oyuncuları | Liste Film

Pas diplomimit ne kolegj, Zejnep dëshiron të bëjë një master për fotograf. Teksa i duhet të prese burokracirat për dokumente, ajo pranon një punë të dytë si mësuese lloreje.
Një profesion që ajo nuk e kishte për zemër, nisur nga natyra e ftohte dhe jo e afërt me të tjerët. Gjithsesi jeta e saj ndryshon përgjithmonë, kur takon ne klasë të voglën Melek.

Melek është një vajzë engjëllore, e bindur, e qeshur edhe pse në shtëpi ajo është e dhùnuar fizikisht dhe emocionalisht nga e ëma dhe i dashuri i saj. Një natë teksa Zejnep duhet të largohet, zbulon se vogëlushja Melek është bràktisur në plehra. Një dramë dhe dhìmbje shume e madhe, e cila ndryshon rrugën e jetës për Zejnep. Ajo duhet te jete shpëtimtarja e Melek dhe të behet “nena” e saj.

Anne" 9. bölüm özeti ve fotoğrafları

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!