Një nga serialet më prekës të transmetuar në ekranin shqiptar e në shumë vende të botës, “Nënë”, do të rikthehet në TV Klan. Ky serial që përlòti botën me historinë prekëse të Melekut do të ritransmetohet nga dita e hënë në orën 13:30. 

Një dramë rrëqethëse për një grua të rritur jétime dhe një vogëlusheje engjëllore, por që kéqtrajtohet në shtëpi. Zejnep e rritur e vetme pa nënën e saj që e urrén, miqësohet me Melek, një vajzë e qeshur, e cila fsheh brenda një drame të madhe.

Jeta e Zejnep ndryshon përgjithmonë, teksa ajo behet dëshmitare e një kéqtrajtimi mìzor. Ajo duhet të behet shpëtimtarja e Melek duke u bërë nëna e saj.

Index of /wp-content/uploads/2017/10/

A do te arrijë Zejnep të ndryshoje jetën e Melek? Me aktoren e famshme Cansu Dere (e njohur në Shqipëri si Ejshani e serialit Ezel), një serial që të emocionon. Një nga prodhimet më të sukseseshëm të vitit 2017. “Nënë”, premierë absolute në Tv Klan dhe KlanHD, nga e Hëna e datës 13 Prill.

Zejnep është një grua me një fëmijëri të hidhur dhe e ndjere gjithmonë vetëm. Ajo është bràktisur nga nëna e saj Gonul, kur ishte 5-vjeç. Me pas Zejnep u adòptua nga një grua e pasur Xhahide. Nëna e vërtetë e Zejnep, u bùrgos pasi vràu bashkëshortin e saj, kur Zejnep ishte fëmijë. Edhe pse Xhahide e ka rritur dhe dashur Zejnepin si vajzën e saj, Zejnep u rrit krejt e vetme dhe me peshën e të qenit gjithmonë një jétime.

Anne Konusu ve Oyuncuları | Liste Film

Pas diplomimit ne kolegj, Zejnep dëshiron të bëjë një master për fotograf. Teksa i duhet të prese burokracirat për dokumente, ajo pranon një punë të dytë si mësuese lloreje.
Një profesion që ajo nuk e kishte për zemër, nisur nga natyra e ftohte dhe jo e afërt me të tjerët. Gjithsesi jeta e saj ndryshon përgjithmonë, kur takon ne klasë të voglën Melek.

Melek është një vajzë engjëllore, e bindur, e qeshur edhe pse në shtëpi ajo është e dhùnuar fizikisht dhe emocionalisht nga e ëma dhe i dashuri i saj. Një natë teksa Zejnep duhet të largohet, zbulon se vogëlushja Melek është bràktisur në plehra. Një dramë dhe dhìmbje shume e madhe, e cila ndryshon rrugën e jetës për Zejnep. Ajo duhet te jete shpëtimtarja e Melek dhe të behet “nena” e saj.

Anne" 9. bölüm özeti ve fotoğrafları

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!