Ballina Showbiz Karantina i zbulon anën e saj të keqe, Big Mama rrëfen karantinën...

Karantina i zbulon anën e saj të keqe, Big Mama rrëfen karantinën e saj

Këngëtarja e njohur e Maqedonisë së Veriut, Big Mama ka qenë pasditen e sotme në një lidhje me emisionin e pasdites “Rudina”.

Artistja ka rrëfyer disa detaje nga vetziolimi i saj, duke treguar se kjo periudhë e ka gjetur vetëm me mamanë e saj. Big Mama shtoi gjithashtu se problemi më i madh që ka këto kohë është se gatuan aq shumë, sa i duhet t’i hedhë më pas, sepse nuk i konsumon të gjitha.

Rudina - Big Mama: Çfarë bëra për t'u dobësuar! (21 nentor 2017 ...

Këngëtarja nuk ka qëndruar pa cekur dhe humbjen e babait të saj, duke shtuar se gjatë gjithë kohës njerëzit vrapojnë për të fituar para dhe harrojnë se luksi më i madh është shëndeti.

Big Mama ka treguar po ashtu se ndonëse njihet si një tip mjaft i “zhurmshëm”, i ka respektuar më së miri të gjitha rregullat e karantinimit./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!