Karantina duket se e ka bërë jo pak nostalgjike moderatoren e njohur e cila është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të parë, Jonida Vokshi.

Ajo ka ndarë disa foto nga dita e ceremonisë së martesës, duke kujtuar momentet më speciale të saj ku shfaqet duke kërcyer mes rrethit të miqve.

“Kthim pas, dasma”, ka shkruar Jonida krah fotove bardhezi me fustanin e saj të nusërisë.

Kujtojmë se Vokshi pak ditë më parë festoi ditëlindjen e saj dhe me anë të një postimi në rrjetet sociale tregoi se këtë vit zoti i ka dhënë dhuratën më të bukur pasi mezi po pret ta mbajë në krahë të voglën e saj./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!