Ditën e sotme, pas shumë aludàmeve dhe përplàsjeve në rrjete sociale, u konfirmua lidhja e shumëpërfolur mes Teas dhe Beartit.

Si fillim dolën disa foto, në të cilat ata të dy shfàqeshin duke shkémbyer puthje në buzë.

Më pas vetë Tea e konfirmoi këtë gjë, duke postuar një video nga Boga, i njëjti vend nga ku Shqipja postoi një foto për të vërtetuar se ata ishin çift.

Dolën fotot që konfirmojnë lidhjen e Teas me Beartin, reagon Andi: Nuk kam fjalë!

Në këtë mënyrë Tea i hòdhi pòshtë të gjithë deklàràtat e saj, të bëra pak ditë më parë.

Ajo tha se akùzat e Shqipes nuk ishin të vërteta dhe se nuk kishte qenë në Bogë me Beartin, madje publíkoi një video nga ballkoni i shtëpisë së saj në Tiranë për ta vértetuar këtë gjë.

Por siç dukej kjo ka qenë e gjitha një lojë dhe publiku ka mbétur i shòkuar pas publíkimit të imazheve që dëshmojnë lídhjen e saj me Beartin.

I shòkuar ka reaguar edhe Andi, djali me të cilin Tea doli çift nga “Për’puthen”. Ky i fundit ka pòstuar në Instagram një video të tij nga makina dhe ka treguar se ka mbetur pa fjalë pas publikimit të këtyre fotove. Andi është shprehur se do të shpjegojë live gjithçka dhe i ka kërkuar falje publikut.

“Nuk di nga t’ja nisë çfarë të them. Nuk kam fjalë për këtë që sapo ndodhi, por do bëj një live do flasim për të gjitha se ju detyrohemi një shpjegim nga ana morale si dhe unë dhe Tea, sapo të qartësohem do ju them dhe ju ca do ndodh ju kërkoj falje të gjithëve, thjesht ju kërkoj shumë falje”, shprehet Andi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!