Ballina Magazina Dila e serialit 'Kuzgun' ka një shqetësim të madh, ja çfarë thotë...

Dila e serialit ‘Kuzgun’ ka një shqetësim të madh, ja çfarë thotë aktorja

Aktorja Burcu Biricik e cila është shumë e njohur nga roli i “Dilës” në serialin “Kuzgun”, ka treguar se është shumë e shqetësuar për situatën e krijuar nga pandemia e Koronavirusit.

Ky virus ka prekur edhe Turqinë dhe aktorja shkruan se situata atje është shumë serioze. Përmes një postimi në rrjete sociale, ajo i ka bërë thirrje fansave që të qëndrojnë në shtëpi dhe të kujdesen për prindërit e gjyshërit. Dila e mbyll deklaratën e saj duke u shprehur se shpreson që kjo situatë të kalojë sa më shpejt.

D&R - Kültür Sanat ve Eğlence Dünyası

“98 raste në një javë tregon se situata është shumë serioze. Ne nuk e dimë si po jetojmë, nuk e dimë çfarë armiku kemi përballë. Çfarëdo që të ndodhë, le të rrimë në shtëpi”.

“Të rinj mos thoni se nuk ju gjen gjë, por mendoni për prindërit, gjyshërit tuaj dhe njerëzit e tjerë. Ne vërtet na duhet njëri-tjetri për të kaluar këtë pandemi. Shpresoj të gjithë ta kalojmë këtë situatë sa më shpejt” –ka shkruar aktorja.

KUZGUN EPISODE 16 SEASON FINALE ENGLISH SUMMARY - Dizicentral ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!