Ballina Showbiz Çfarë bën gjatë izolimit Françeska Jaçe? Ja çfarë thotë modelja

Çfarë bën gjatë izolimit Françeska Jaçe? Ja çfarë thotë modelja

Françeska Jaçe është një nga modelet më të njohura dhe më të komentuara shqiptare, e cila është shumë aktive në profilin e saj në Instagram.

Teksa ndodhet e izoluar në shtëpi, Françeska u është përgjigjur shumë pyetjeve të fansave. 

Franceska Jace është nisur në 'aksion', me dukjen sonte 'përvëlon ...

“Ke bërë séks në kohën e karantinimit?”, e pyet një fans dhe Françeska i përgjigjet “Kam bërë”. 

 Nga pyetjet e tjera që i kanë bërë, Françeska ka treguar se ka pirë bar, nuk vesh të brendshme dhe se po flirton me një personazh publik. 

fkjtm.jpg
gffh.jpg
weed.jpg
fert.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!