Françeska Jaçe është një nga modelet më të njohura dhe më të komentuara shqiptare, e cila është shumë aktive në profilin e saj në Instagram.

Teksa ndodhet e izoluar në shtëpi, Françeska u është përgjigjur shumë pyetjeve të fansave. 

Franceska Jace është nisur në 'aksion', me dukjen sonte 'përvëlon ...

“Ke bërë séks në kohën e karantinimit?”, e pyet një fans dhe Françeska i përgjigjet “Kam bërë”. 

 Nga pyetjet e tjera që i kanë bërë, Françeska ka treguar se ka pirë bar, nuk vesh të brendshme dhe se po flirton me një personazh publik. 

fkjtm.jpg
gffh.jpg
weed.jpg
fert.jpg

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!