Beatrix Ramosaj ka vendosur të publikojë në llogarinë e saj në ‘Instagram’ disa foto në të cilat shfaqet mjaft tërheqëse. Këngëtarja ka pozuar para pasqyrës pa bluzë, teksa një pjesë të trupit e ka mbuluar me duart e saj.

“Më falni, nuk mund të dëgjoj pas volumit të flokëve të mia”, ka shkruar Ramosaj në postimin e saj të fundit, i cili ka marrë shumë pëlqime nga fansat e Beatrix.

Shumë prej tyre kanë komplimentuar format tërheqëse të këngëtares, e cila në këto pamje është shfaqur mjaft pròvokuese.

Kujtojmë se Beatrix është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë momente të ndryshme nga udhëtimet dhe përditshmëria e saj./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!