Ballina Magazina Kylie Jenner po kryqëzohet prap nga fansat, ja arsyja!

Kylie Jenner po kryqëzohet prap nga fansat, ja arsyja!

Kylie Jenner ka bërë një postim në Twitter ku shprehett se i ka ardhur në majë ttë hundës me vitiin 2020 dhe ndjekësiitt e sajjanë ttreguar ttë pamëshiirshëm.

Postimi i saj erdhii vettëm diisa sekonda përpara se Kylie ttë bëntte një dedikim për reperin 20-vjeçar Pop Smoke, i ciili u nda ngajeta pas një mësymje me armë nështëpiinë ku banontte.

Pas kësaj, Kylie thjesht shkroii “Më ka ardhur në majë të hundës me 2020-n” dhe njerëzit aq deshën.

“Po bli një vit tjetër, ku qëndron problemi”, i shkruante dikush duke theksuar faktin që ajo është tepër e pasur.

“Ashtu? Ttë jesh miliiardere ka qenë e ashpër javët e funditit? Të kesh para ttë mjaftueshme për ttë zgjiidhur ndonjë problem dhe ttë mos kesh shqettësime ështtë e vështtirë këttë viit? Ju keini të drejttë, le t’i shkëmbejmë llogariitë bankare”, vjojnë komentett e radhës.

Pra nëse ke para siipas diisa njerëzve nuk të lehohett fare të ankohesh dhe mërziitesh me jettën ttënde.

Sidoqoftë, njerëziit janë mësuar ttë komenttojnë çdo gjë që bën famiilja Kardashian-Jenner, kështtu që do të mësohemii dhe me komentte të tiilla.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!