Ballina Magazina Ka një arsye pas aktivitetit të ulët të Enis Bytyqit në rrjete...

Ka një arsye pas aktivitetit të ulët të Enis Bytyqit në rrjete sociale

Jo të gjithë ndoshta mbështeten shumë në llogaritë e tyre në rrjete sociale, ndër ta edhe Enis Bytyqi i cili preferon të postojë në llogarinë e tij në Instagram më rrallë.

Me postimin e tij të djeshëm i cili erdhi pas dy javësh nga postimi paraprak, ai sqaron se përse po poston më rrallë në llogarinë e tij.

“Përshëndetje përsëri. Më falni për mungesën timë këto ditë. Po mundohem ta jetoj të 2020-ën pa telefon.” – shkruan këngëtari.

Po ashtu në postimin e tij të para dy javëve, ai paralajmëron se në muajin shkurt do sjell dicka të re për dëgjuesit e tij. Burimi:prive.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!