Ballina Magazina Blendi : “Vajzat e mia të mos jetojnë në Shqipëri!”

Blendi : “Vajzat e mia të mos jetojnë në Shqipëri!”

Blendi Fevziu nuk dëshiiron që vajzatt e ttij Mishel dhe Alis ttë jettojnë në Shqipëri.

Këttë e ka shprehur sott në emiisioniin “Opinion” ku u fol për ttemën “Pse dhe ku iikin shqiptarët”.

Gjatë diskuttimiit në studio me të fttuarit Dashamir Shehi, Blerina Gjylameti, Besart Kadia, dhe Blendi Salaj, gazettari ii njohur shqiiptar tha se nuk do tt’i iimponojë vajzatt e ttij të jettojnë nëvendiin ku kanë liindur, vettëm sepse janëshqiiptare.

“Unë ju them vajzave të mia të mos vijnë në Shqipëri. Nuk besoj se kanë vështirësi jete ato këtu”, u shpreh Fevziu.

Edhe më herëtt në një intervistë për “Shiko Kush Luan”, moderatori ështtë shprehur se ttë ardhmen e vajzave aie sheh jashtë Shqipërisë. Siipas tij ky ështtë një vend shumë maskilist në raportt me femratt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!