Ballina Magazina 'Bihter' dhe 'Adnan' bashkohen pas 10 vitesh nga seriali i famshëm 'Dashuri...

‘Bihter’ dhe ‘Adnan’ bashkohen pas 10 vitesh nga seriali i famshëm ‘Dashuri e Ndaluar’ (FOTO)

Aktorët Selçuk Yontem dhe Beren Saat u bënë shumë të njohur në Shqipëri vite më parë me serialin “Dashuri e ndaluar”.

Kanë kaluar 10 vite që nga transmetimi i këtij seriali në Turqi dhe dy aktorët janë takuar së fundmi. Bihter ka shkuar me bashkëshortin e saj në një shfaqje në teatër në të cilën performonte edhe Adnani.

Image result for adnan bihter

Ata bënë foto së bashku dhe Adnan e postoi këtë moment në Instagram duke u shprehur i lumtur që ata janë ritakuar pas shumë vitesh. “Beren dhe Kenan erdhën në teatër mbrëmë, sa mirë bënë”-shkruan aktori.

Ndërsa Bihter komentoi: “Sa mirë bëmë që erdhëm, ishte shumë bukur”. Adnan e ruan miqësinë me aktorët e serialit prej vitesh. Ai takohet shpesh me Zerrin Tekindor e cila luante rolin e “Zonjushës”.

Image result for beren saat selçuk Yontem

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!