Ballina Aktualitet Monika Kryemadhi "arratiset" për në Rimini, e vetme me celular në dorë...

Monika Kryemadhi “arratiset” për në Rimini, e vetme me celular në dorë e çanta mbi tavolinë (FOTO)

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi është fotografuar në Rimini të Italisë duke pritur avionin.

E vetme, me celular në dorë, me çanta mbi tavolinë, çizme, pantallona e pallto. Kështu duket në këtë foto të publikuar nga newsbomb.al Kryemadhi.

Vlen të thuhet se kryetarja e LSI edhe këtë herë ka treguar modestinë dhe natyrën e shpenguar që ka.

“Pa salltanete”, si gjithë të tjerët, me bagazhe në duar, duke pritur avionin për kushedi se ku!

83535718_1432721490241666_7919393873862852608_n.jpg

Burimi : Newsbomb

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...

A e pëlqen Fjoralba, DJ DAGZ si të dashurin e shoqes së saj të ngushtë Einxhel? Ja reagimi i saj!

Një nga lidhjet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka qenë ajo mes Einxhel dhe Dj Dagz. Teksa Dagz ka dalë tashmë...
error: Alert: Content is protected !!