Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi është fotografuar në Rimini të Italisë duke pritur avionin.

E vetme, me celular në dorë, me çanta mbi tavolinë, çizme, pantallona e pallto. Kështu duket në këtë foto të publikuar nga newsbomb.al Kryemadhi.

Vlen të thuhet se kryetarja e LSI edhe këtë herë ka treguar modestinë dhe natyrën e shpenguar që ka.

“Pa salltanete”, si gjithë të tjerët, me bagazhe në duar, duke pritur avionin për kushedi se ku!

83535718_1432721490241666_7919393873862852608_n.jpg

Burimi : Newsbomb

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!