Ballina Magazina Camila Cabello pérlot te Atin ne ceremonine e Grammy Award

Camila Cabello pérlot te Atin ne ceremonine e Grammy Award

Camila Cabello pérlot te Atin ne ceremonine e Grammy Award
Kengetarja Camila Cabello performon para publikut te Grammy Award me nje kenge kushtuar babait te saj . Kenga ishte e shkruar nga vete Camila nje vit me pare dhe titullohet “First Man “.

Nuk kishte moment me te bukur per ta kenduar kenegen sesa ne ceremonine e Grammy ku i pranishem dhe babai i saj .
Teksti I kenges nuk perloti vetem te atin e saj por edhe publikun ne salle.


Ajo shprehet se eshte shume e lumtur qe ai eshte prane ne nje moment kaq te rendesishem per jeten e saj dhe gjithcka qe do ajo eshte ta bej ate te ndjehet krenar .


Gjithashtu kengetarja shprehet se kenga eshte per te gjithe baballaret te cilat vajzat i marin shembull per te vazhduar ne jete dhe se shume emocione te tjera i presin fansat kete vit .

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!