Camila Cabello pérlot te Atin ne ceremonine e Grammy Award
Kengetarja Camila Cabello performon para publikut te Grammy Award me nje kenge kushtuar babait te saj . Kenga ishte e shkruar nga vete Camila nje vit me pare dhe titullohet “First Man “.

Nuk kishte moment me te bukur per ta kenduar kenegen sesa ne ceremonine e Grammy ku i pranishem dhe babai i saj .
Teksti I kenges nuk perloti vetem te atin e saj por edhe publikun ne salle.


Ajo shprehet se eshte shume e lumtur qe ai eshte prane ne nje moment kaq te rendesishem per jeten e saj dhe gjithcka qe do ajo eshte ta bej ate te ndjehet krenar .


Gjithashtu kengetarja shprehet se kenga eshte per te gjithe baballaret te cilat vajzat i marin shembull per te vazhduar ne jete dhe se shume emocione te tjera i presin fansat kete vit .

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!