Tirana
few clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
1kmh
20 %
Sat
15 °
Sun
15 °
Mon
17 °
Tue
16 °
Wed
8 °

Blendi Fevziu rrëfen historinë e veçantë: Ky miliarder vizitoi Shkodren dhe…

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion” është diskutuar rreth vendeve më të bukura dhe më të mira turistike në vendin tonë si dhe në...

Rrëfimi unik i çiftit shqiptar me fe te ndryshme: Ju tregojme paragjýkimet dhe veshtìrèsite (VIDEO)

Robertina Mataj dhe Ardi Dina janë një çift të dashuruarish nga Gjakova. Në një intervistë për “T7” çifti rrèfen njohjen e tyre dhe paragjýkimet familjare...

Ndodh edhe kjo! Ndalet ndeshja Shqipëri-Hungari, shkak bëhet…Taultant Balla! (FOTO)

Dronët kthehen në ndeshjet e kombëtares shqiptare të futbollit, por fatmirësisht jo duke ndalur apo ndikuar vazhdimësinë e sfidës së kuqezinjve. Një dron ka fluturuar...

Mblidhet Komitetit Teknik, ja masat e reja anti-Covid (FOTO)

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka vendosur të mos i ndryshojë masat kundër Covid-19. Në një konferencë për mediat, zv. ministra e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, deklaroi...

Nuk e dinim! Në Afgànístan ekzístojnë fise Ilire që kanë ruajtur traditat e hershme shqiptare (FOTO)

Paraardhësit tanë janë shpërndàrë gjithandej dhe kemi të bëjmë me një rast uník të ekzístencës së tyre, me mijëra kilometra larg. Ato janë pasardhës të...

Emine Çunmulaj reàgon ashpër ndàj ardhjes së Goran Bregoviç dhe i bën kërkesën e veçantë Edi Ramës (

Ardhja e këngëtarit serb, Goran Bregovic në festën e birrës në Korçë ka sjellë mjaft reàgime të àshprà nga shqiptarët si dhe nga personazhe...

Liberta Spahiu dhe Flori Mumajesi bashkë sërish! Erdhi ora të mësojmë të vërtetën

Moderatorja e njohur Liberta Spahiu dhe kantautori Flori Mumajesi, janë bërë bashkë sërish. Liberta ka publikuar spotin e emisionit...

FOTO / Pas polemikave për fitoren, Arilena largohet nga …

Arilena Ara u shpall fituesja e festivalit të 58-të të Këngës dhe fitorja e saj e paparashikuar shfaqi shumë polemika.

Valer Kolnikaj: Fituesi dihej, konkurrentët kërcënuan jurinë e “Dance With Me” për pikët

Konkurreni i “Dance With Me”, Valer Kolnikaj, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Thumb On”, ku foli për finalen e...

Upsss! Personazhi i njohur SHQIPTAR i nxjerr ”të palarat” Elvana Gjatës: Më përjashtoi…[FOTO]

Kanë qenë miq të vjetër, dhe koreografi Tan Brama ka qenë shpesh pjesë e tureve apo koncerteve të këngëtares Elvana Gjata, së...

Sa me fat! Këngëtarja SHQIPTARE surprizohet nga dhurata që i bëri Kim Kardashian! [FOTO]

Kim Kardashian më rastin e festave të fundvitit ka vendosur që shumë prej personazheve të njohur t’ju dërgoj dhurata. Dhe një nga ata...

FOTO / Plas mes Besit dhe Encës: Aktori i përmendi ‘ballkonin’, këngëtarja i bën …

Deklarata e Bes Kallakut në emisionin “Shiko kush luan” ka ngjallur debat mes tij dhe këngëtares Enca. Ai tregoi...

Dhurata Dora bën një hap të rëndësishëm në karrierë

Për të gjithë ju që nuk e dini, Dhurata Dora ka kohë që është pjesë e MAX...

Ende pa u lidhur mirë, Rina Balaj dhe Sin Boy i japin fund gjithçkaje

Reperja Rina është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes, që pas rikthimit të saj në mediat...
error: Alert: Content is protected !!