Tirana
few clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
1kmh
20 %
Sat
15 °
Sun
15 °
Mon
17 °
Tue
16 °
Wed
8 °

Sot pas dy vitesh nga térmeti i tmérrshém, a janë bërë investimet e munguara prej kohësh?

Sot bëhen dy vite nga térmeti tràgjik i 26 nëntorit, ku hùmbën jetën 51 persona. Veç jetëve të hùmbura, shumë njerëz mbétën të pastrehë pasi...

Dy vite nga tràgjedia, Shqiperia godítet nga një tjetër térmet ditën e sotme (FOTO)

Një térmet është ndjérë në orët e para të mëngjesit të sotëm në Bllacë të Dibrës. Lékundjet janë shénuar në orën 4:43 të mëngjesit, e...

Tmérr në Kosovë! Sùlmohet me àrmë autobusi me nxënës , ka të vràrë (VIDEO)

Një autobus me nxënës shkolle ka rénë pré e një sùlmi me àrmë në fshatin Gllogjan në komunën e Deçanit në Kosovë. Klan Kosova raporton...

LAJMI FUNDIT/ Reàgime të shumta nga shqiptarët pas térmetit të fòrtë (FOTO)

Lékundje të forta térmeti janë ndjerë pasditen e së premtes në vendin tonë. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiano-Mesdhetare lékundjet e tokës ishin me një magnitutë 4.1. Epiqendra...

Térmeti shkùnd sërish vendin tonë, ja magnituda dhe epíqendra (FOTO)

Një térmet i fuqíshëm është ndjérë pasditen e sotme në vend. Lékundjet me magnitudë 4 të shkallës Rihter e kanë pasur epíqendrën në Bulqizë dhe...

Aktori i njohur i humorit péson aksídent, ja gjéndja e tij (FOTO)

Aktori i njohur i humorit Gazment Paja është aksídentuar këtë të enjte në kryeqytet teksa lëvizte me motor dhe është përplàsur nga një makinë. Ngjàrja...

Ja dhe trendi më i ri i kapjes së flokëve

Sa herë që hapni Instagram-in, me siguri që jeni të bombarduar me trendet stilit të promovuara, kapëse të imëta flokësh dhe shirita...

Singi dhe Buta sjellin këngën e re “Drip”

Yjet e hip hopit, Singi dhe Buta, kanë publikuar projektin e ri muzikor. “Drip” mban titullin kënga e tyre...

Nora Istrefi, vetëm fustani dhe vathët e saj në këtë veshje kapin shifrën prej 4000euro

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, duket gjithnjë atraktive në paraqitjet e saj. Ajo është shumë aktive dhe e...

Dua Lipa fotografohet në aeroport, me veshje sportive dhe pa make up

Dua Lipa së fundmi pati një paraqitje të shkëlqyer në Paradën e komunitetit LGBTI në Sydney të shtunën. Të...

Ronaldo deklaron për gjendjen shëndetësore të nënës së tij

Mëngjesin e të martës, nëna e Cristiano Ronaldos është dërguar me urgjencë në spital pasi ka pësuar goditje në tru.

I kujtoi borxhet e palara, reagon Jonida Maliqi ndaj ish-mikeshës

Megjithëse dikur ishin shoqe të ngushta, Jonida Maliqi dhe Alba Danaj kanë pasur sot një perplasje në distancë. Sot, Alba...

Einxhel Shkira e përlòtur i rikthéhet debàtit me Stresin (VIDEO)

Javën e kaluar debàti mes Stresit dhe Einxhel Shkirës bëri goxha bùjë. Por, siç tregoi edhe moderatorja, e gjitha nisi në gjàknxéhtësi por duket...

Vajza shqiptare i mahnit të gjithë në ‘Voice of Germany’

Rreze Bojahiu është vajza  shqiptare e radhës, e cila ka mahnitur jurinë gjermane. Ajo ka marrë pjesë në “The...
error: Alert: Content is protected !!