Tirana
few clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
1kmh
20 %
Sat
15 °
Sun
15 °
Mon
17 °
Tue
16 °
Wed
8 °

Të mbaron interneti shpejt? Nuk je vetëm ti! Ja abùzimet me paketat e Internetit!

Fakti që Interneti i ka oríentuar qytetarët nga komunikimi nëpërmjet rrjeteve sociale apo platformave të ndryshme online, ka bërë që në tregun e telefonisë...

Elton Deda shpérthen ndàj qeverisë për màsat ànti-Covid, por komentuesit ‘rilindas’…

Industria e muzikës është një nga fushat që është prekur nga pandemia e koronavírusit dhe pàsojat kanë qenë të rénda për shumë muzikantë. Lídhur me...

Fjolla Morina reàgon ashpér: “Po shkatérroni familje”

Fjolla Morina ka qenë kryefjala e mediave gjatë gjithë kësaj jave pas arréstimit të saj nga polícia shqiptare në kufirin e Morinës. Pas një kontrolli...

Réagon sërish ish-kreu i PS-së Shkodër: Elisa Spiropali më kércënoi në telefon

Një status i kthýer viral i Edip Shirokës, ish-kryetarit të Partisë Socialiste, kur Elisa Spiropali, sot ministre në kabinetin Rama, ishte aktiviste, ka sjellë...

Ish kreu i PS-së Shkodër ‘thùmbon’ Elisa Spiropalin

Edip Shiroka, ish-kreu i PS në qytetin e Shkodrës i ka dedikuar një status në rrjetet sociale ministres për Marrëdhëniet e Shtetit për Parlamentin,...

5 tërmete gjatë natës, Shqipëria ‘dridhet’ e tëra! Ja epiqendra

Pesë lëkùndje të tjera térmeti janë regjistruar gjatë natës që kaloi. Sipas të dhënave të publikuara në IGJEUM, epiqendra e pesë lëkùndjeve ka qenë përkatësisht...
274,931FansaPëlqeje
405,615NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Ylli Limani ka një lutje për të gjithë! Dhe padyshim kjo duhet duartrokitur

Të gjithë jemi dëshmitarë të asaj që po ndodh në Shqipëri dhe në Kosovë me numrat e të inféktuarve dhe víktímave nga Covid-19 gjíthnjë...

A po bashkëjetojnë me të vërtetë? Romeo dhe Jonida sqarojnë fansat (VIDEO)

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi prej kohësh janë në një marrëdhënie së bashku. Ata u rikthyen sërish bashkë, pas një ndàrjeje disa mujore dhe tashmë...

Në jaht luksoz duke shijuar pushimet, Rezarta dhe Ermali më të dashuruar se kurrë

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë nisur pushimet në jug të vendit. Ata i kemi parë të shpërndajnë foto shumë të bukura nga pushimet ku...

Vdíq pak ditë më parë, Rudina Dembacaj bën dedíkimin prékës për babain

Aktorja Rudina Dembacaj hùmbi të atin disa ditë më parë. Njoftimin e dha vetë përmes një fotoje të postuar në instagram dhe një mesazhi prékës...

Klea Huta feston ditëlindjen, urimi i Elgitit na préku telat e zemrës (FOTO)

Sot, moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Klea Huta, feston ditëlindjen. Për të gjithë kuríozët, Klea ka lindur më 13 korrik të vitit 1993...

A do mbyllemi prap? Përgjigjet ministrja Manastirliu

A do ketë mbýllje sërish të vendit? Kjo ishte një nga pyetjet që ministrja Ogerta Manastirliu i dha përgjigje gazetarëve të TCh. Ministrja tha se...

Kush je ti? Publikohet fotoja e Adelina Tahirit para se të bëhej e njohur (FOTO)

Këngëtarja Adelina Tahiri është térhéqur prej kohësh prej muzikës dhe tashmë shumë rrallë publikon ndonjë projekt të ri muzikor. Tashmë, ajo i është përkushtuar partnerit...

Aurela Gaçe rikthehet pas në kohë! Publikon videoklipin e saj të parë (VIDEO)

Emri i këngëtares Aurela Gaçe është ndër më të làkuàrit në media dhe njihet gjérësisht nga publiku shqiptar. Karríera e saj në muzikë është e...