Tirana
few clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
1kmh
20 %
Sat
15 °
Sun
15 °
Mon
17 °
Tue
16 °
Wed
8 °

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...

Lajm i trashtë! Ndahet nga jeta artisti i madh shqiptar! (FOTO)

Ka ndërrùar jetë te spítali Covid-2 “Shefqet Ndroqi” aktori i njohur, Guljelm Radoja. Aktori ka humbur bétejën me vírusin e rrezíkshëm Covid-19 në moshën 75-vjeçare. Ai...

Lëvizja e radhës e PD-së për mos njohjen e zgjedhjeve, ja ‘dosja e zezë’ që disponon

Detaje të reja zbulohet nga grupi i punës së PD për problematikat në zgjedhjet e 25 prillit. Gazetari Osman Stafa për BalkanWeb raporton se një...

E prekur nga leucémia, nëna ndihmë mes lòtësh: Djali lutet për mua!

Dje në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u rikthye në vëmendje historia e Drinedës, vajzës 27 vjeçare në lùftë me leuçeminë që...
274,932FansaPëlqeje
405,615NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Ekskluzive Juda.al/ Rikthehet SHBLSH në Klanifornia!

SHBLSH, grupi i famshëm i aktorëve që depërtuan dhe ngelën gjatë në memorien e shqiptarëve në fillimet...

Baby G dridh të pasmet para babagjyshit

Reperja shqiptare, Baby G, ka paralajmëraur për fansat se do të sjellë shumë projekte të reja gjatë...

Dafina Zeqiri me një tjetër ndryshim drastik…

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet tashmë për ndryshimin e shpeshtë të stilit të flokëve.

Loredana Zefi organizon festë të veçantë në njëvjetorin e lindjes së vajzës

Në familjen e reperes nga Ferizaj, Loredana Zefi, ditën e sotme (e diel), kremtohet një ditë e...

Mihrije Braha thotë se nuk ia fal tradhtinë Naimit

Mbrëmë (e shtunë), në emisionin “Shiko kush Luan” në mesin e shumë të ftuarve ishte edhe çifti...

CAPITAL T ka qenë në lidhje me Dhurata Dorën dhe ne s’dinim gjë? Reperi zbulon të vërtetën për herë të parë! [VIDEO]

Capital T si rrallëherë ka folur për jetën private, përpos projekteve të reja në muzikë. I ftuar në emisionin “N’drrimi i natës”,...

FOTOT/ Ish-e dashura e deputetit i vë flakën debatit ‘Antishpifje’, vendos ‘censurën’ sipër gjoksit dhe …

Iva Aliko: Jam kundër paketës, e shoh si presion ndaj medias e fjalës së lirë Kalimi për votim në...

Ju kujtohet çfarë tha Lori për tatuazhet? Tashmë duket se ndryshoi sërish mendim

Pak kohë më parë, trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha pohoi për të gjithë ndjekësit e saj se ishte penduar për disa...