Tirana
few clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
1kmh
20 %
Sat
15 °
Sun
15 °
Mon
17 °
Tue
16 °
Wed
8 °

Dha jetën duke shpëtuar të tjerët, Arjan Sala shpallet…(FOTO)

Arjan Sala, i cili sakrifikoi jetën e tij për të shpëtuar disa persona të tjerë, është shpallur ditën e sotme “Dëshmor i Atdheut”. Titulli për...

24 orë gjallë i bllòkuar nga flakët, del ékspértiza e vdékjes së Arjan Salës

Pas tre ditë kërkimesh në magazinën e shkrumbuar të “Casa Italia-s”, zjàrrfíkësit arrítën të nxjérrin trupin e pajetë të 32-vjeçarit Arjan Sala, i cili...

E tríshtë! Covid-19 i merr jetën humoristit të njohur shqiptar (FOTO)

Humoristi Rasim Thaçi-Cima ka ndërrùar jetë sot si pàsojë e COVID-19. Cima kishte kërkuar që të respektohen masat nga qytetarët, pasi ai kishte disa ditë...

Gjykata e dénoi me 6 vite bùrg, ja reàgimi epàk i Fjolla Morinës (FOTO)

Prej dy muajsh, këngëtarja Fjolla Morina është në kërkim nga polícia ndërsa sot, Gjýkata e Kukësit e dýnoi atë me 6 vite bùrg. “Vendimin do...

“Situata delikate”/ Komiteti Teknik merr vendimin për orën polícore

Mbeten në fuqi të njëjtat masa anti-covid. Vendimi u mor sot nga Komiteti Teknik i Ekspértëve. Zëvendës ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli tha ditën e...

Rrëfehet Floriana Garo: Ju tregoj çfarë me shtyu dhe si më erdh ftesa nga PD

Disa ditë më parë u njoftua se Floriana Garo do t’i bashkohej fushatës së Partisë Demokratike. Ndërkohë është mësuar se moderatorja dhe modelja e njohur...
274,932FansaPëlqeje
405,615NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

U mërzit që nuk fitoi? Elvana Gjata u mbyll në dhomë dhe s’doli as për gazetarët në Post Finale (FOTO)

Elvana Gjata u rendit në treshen më të mirë të Festivalit të Këngës, duke rrëmbyer çmimi e...

Tjetër pozë atraktive nga Tayna

Duke qenë e pëlqyer për muzikën që bën, Tayna është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet...

Iu sekuestrua makina dhe llogaria bankare, Kejvina sqaron çfarë ndodhi

Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisionin “ThumbOn”, ku foli për jetën luksoze që është...

Mes lotësh dhe emocionesh, Arilena Ara me performancë të mahnitshme në natën finale të Festivalit të Këngës në RTSh 11 orë

Sonte po mbahet nata finale e festivalit të RTSH-së në Pallatin e Kongreseve, Tiranë.

Ingrit Gjoni rrëfen zënkën me Çiljetën

Ingrit Gjoni dhe Çiljeta Xhilaga kanë një miqësi 20-vjeçare. Vite më parë, vajzat kanë pasur disa bashkëpunime...

Je kokrra e legenit!” Laert Vasili, sherr me artistët (VIDEO)

Laert Vasili ka publikuar një video ku shfaqet duke bërë sherr me disa aktorë, pjesë të Aleancës...

Ceremoni super private, aktorja e famshme martohet për herë të dytë

Aktorja e famshme Hilary Duff i ka dhënë fund beqarisë së saj me partnerin Matthew Koma.

Ekskluzive Juda.al/ Rikthehet SHBLSH në Klanifornia!

SHBLSH, grupi i famshëm i aktorëve që depërtuan dhe ngelën gjatë në memorien e shqiptarëve në fillimet...