Tirana
few clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
1kmh
20 %
Sat
15 °
Sun
15 °
Mon
17 °
Tue
16 °
Wed
8 °

Lajm i tríshtë! Ndërron jetë nga Covid-19 artisti i njohur shqiptar! (FOTO)

Piktori Mustafa Arapi ka ndërrùar jetë prej COVID-19 në moshën 70-vjeçare. Ai nuk e fitoi dot bétejën me vírusin pasi ishte shtrùar prej ditësh në...

U tha se kishte tràdhtuar PD-në për PS-në, shpérthén kéq Çiljeta (FOTO)

Ditën e djeshme në një pjesë të madhe të mediave qàrkulloi lajmi se Çiljeta Xhilaga ishte làrguar nga Partia Demokratike pasi ishte zhgénjyer nga...

30-vjeçarja prék me historinë e saj: Nuk e di kush janë baballarët e fëmijëve të mi!

Elsa Dhako, 30 vjeçe, nga qyteti i Pogradecit nënë e tre fëmijëve, përkatësisht 11, 7 dhe 5 vjeç ka màrrë pjesë tek emisioni “Historia...

Skàndali/ Sanitarja híqet si infermiere, lé pa buke te ndjéren, i mérr para vajzës

Emisioni “Stop” trànsmetoi mbrëmjen e së martës rastin skàndàloz në spítalin Covid 2, ku një sanítare híqej si ínfermíere dhe i mori një të...

Pas shérrit të bùjshëm, Stresi sqaron gjithçka rreth màrrédhénies me Finem

Mbrëmjen e djeshme Stresi postoi disa video në Instastory ku shpréhej se nuk do ndíqte asnjë person që nuk e mbéshtét. “Do mbàj vetém ata...

Saimiri nuk ndalon së puthuri vajzat në ‘Love Story’ (VIDEO)

Saimiri pati mbrëmjen e sotme takimin e dytë me Suelën dhe të dy u përfshínë në disa skena shumë pasíonante. Ata të dy shkémbyen puthjen...
274,932FansaPëlqeje
405,615NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Julian Deda ka 2 fjalë zemre për të gjithë shqiptarët ! Ja urimi i tij

Aktori i mirënjohur i humorit ka shpërndarë sot ne mediat sociale një urim për të gjithë shiqptarët . Ja fjalët e...

Arrestohet Aleksandër Gjoka! Ja çfarë masë sigurie kërkon Prokuroria

Aleksandër Gjoka ka dalë sot në gjykatën e Tiranës e cila pritet të marrë vendim për masën e sigurisë ndaj këngëtarit. 

FOTO/ Klaudia Pepa hedh kunja për Albi Nakon dhe Alba Hoxhën

Në një foto të Arilena Arës realizuar pas fitores së “Këngës Magjike” uruan plot njerëz të famshëm. Një prej tyre ishte dhe Klaudia Pepa....

“Zogu i Tiranë” flet për herë të parë pas arrestimit

Hermes Nikaj, i cili u arrestua nga policia me akuzën e prostitucionit dhe shfrytëzimit të prostitucionit, foli për herë të parë pas...

Po tani a do heshtë Flori Mumajesi ?

Kompozitori Flori Mumajesi dëshmoi dje se përtej të qenurit emocional, impulsiv, artistik, mirënjohës, i lënduar, i lumtur, shok, ish-shok, është njerëzor. Në...

Elvana Gjata reagon për herë të parë pas festivalit. Ka 2 fjalë dhe për jurinë…

Festivali i Këngës në RTSH u shoqërua me polemika edhe në përfundim të tij. Pas gjithë diskutimit rreth votimit dhe fitores, edhe...

FOTO/ SERIOZISHT ? Sa kushtoi veshja e Nora Istrefit në klipin e ri?

Pak ditë më parë u publikua bashkëpunimi më i ri I Nora Istrefit me Gjikon, i titulluar “Anna”. Kjo këngë u prit...

FOTO/ Enca për herë të parë bashkëpunon me një femër, ja kë ka zgjedhur

Enca dhe Rina kanë postuar së fundmi disa foto në Instagram, ku shihen nën shoqërinë e njëra-tjetrës.