Tirana
few clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
1kmh
20 %
Sat
15 °
Sun
15 °
Mon
17 °
Tue
16 °
Wed
8 °

Polícia ndàloi ish-lojtarin e Kombëtares, Andi Lila, reàgon Jul Deda

Një skandal i pazakontë ka ndodhur këto ditë me një nga ikonat e futbollit modern shqiptar, Andi Lila. Ndërsa ka qenë duke regjistruar një dokumentar...

Policët e Lali Erit rréthojnë dhe làrgojnë me fòrcë gazetarin e Ora News

Në 76 vjetorin e çlirimit të Tiranës, shtëpitë të cilat janë përdòrur si bàza gjatë lùftës nacíonal çlírímtare, ose po u mérret fryma nga...

Batutat e Koço Devoles për vdékjen, kur mësoi se kishte leuçémi (FOTO)

Të dielën që lamë pas, aktori i mirënjohur i kinematografisë shqiptare, Koço Devole, mbyli sytë përgjithmonë në moshën 75-vjeçare. Ai po luftonte prej 18 ditësh...

Màsat anti-Covid-19/ Rikthéhen kufizímet e orarit për qytetaret

Komiteti i Ekpsértëve njofton màrrjen e màsave të reja shtrénguése me qéllim paràndàlimin e përhàpjes së Covid 19. Në një deklaratë për mediat, zv/ministrja Mira...

Infermieri rréfen momentet e fundit të jetë së aktorit Koço Devole

E diela ka nisur me një lajm të hídhur nga bota e kínematografísë shqiptare, pasi aktori i mirënjohur Koço Devole është ndàrë nga jeta...

Ndàhet nga jeta kompozitori i njohur shqiptar (FOTO)

Ka ndérrùar jetë këtë mbrëmje një nga kòmpozítorët më të njohur shqiptar të të gjitha kohërave. Ka vdékur në moshën 92-vjeçare, kòmpozítori i shquar, Avni...
274,932FansaPëlqeje
405,615NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

FOTO/ Enca për herë të parë bashkëpunon me një femër, ja kë ka zgjedhur

Enca dhe Rina kanë postuar së fundmi disa foto në Instagram, ku shihen nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

FOTO/ Elvana Gjatës gjatë performancës i ndodh një incident i sikletshëm: I del gjoksi

Elvana Gjata u rendit e dyta në Festivalin e RTSH-së, ndërsa trofeu iu dha nga juria Arilena Arës me këngën “Shaj”.

FOTO/ Të veshura me të brendshme të kuqe, ja VIP-at që ngrenë temperaturat për sezonin festiv

Jashtë mund të jetë shumë ftohtë, por të famshme seksi, kanë ngritur temperaturat, ndërsa kanë pozuar me të brendshme të kuqe, për...

A i dha dorën dhe e uroi për fitoren? Arilena Ara ka dy fjalë për Elvana Gjatën: Unë në fakt nuk…[FOTO]

Mes grupit më të diskutuar të pretendentëve, Arilena Ara është shpallur fituese dhe menjëherë pas trofeut, ajo tha se ndryshe nga çdo...

Ingrit Gjoni rrëfen zënkën me Çiljetën

Ingrit Gjoni dhe Çiljeta Xhilaga kanë një miqësi 20-vjeçare. Vite më parë, vajzat kanë pasur disa bashkëpunime në muzikë duke prodhuar hite,...

Jo vetëm shqipëtarët… Ja cilët janë yjet botërorë që kanë ngacmuar Kejvinën

Teksa ishte e ftuar në emisionin “Thumb On”, velina Kejvina Kthella ka folur më shumë rreth jetës së saj private.

Sekreti për një marrëdhënie të shëndetshme është më i thjeshtë nga ç’mendonit!

Sekreti për një marrëdhënie që i reziston kohës është në fakt diçka që ne e bëjmë prej...

Dikur prishën marrëdhëniet, Rina Balaj bën gjestin e papritur për Mozzik dhe Getinjon

Pas largimit nga labeli “On Records”, në rrjet qarkulloi lajmi se Rina Balaj dhe dy vëllezërit, Mozzik...