Tirana
few clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
1kmh
20 %
Sat
15 °
Sun
15 °
Mon
17 °
Tue
16 °
Wed
8 °

Shkudnet sërish Shqipëria, ja ku ishte epiqendra e termetit

Një lékundje 4.2 e shkallës rihter ka godítur vendin tonë. Tërmeti është ndjerë në disa qytete ndërsa sipas EMSC, epiqendra ka qenë rreth 11 kilometra...

Tjetër largim i bujshëm, Alban Dudushi ikën nga Top Channel

Që në Top Channel sezoni i ri televiziv do jetë plot surpríza kjo është pak, por e sigurtë. Gjatë gjithë verës nëpër media është përfolur...

Studentët i kërkojnë llogari dhe demàskojnë Erion Velinë në zyrën e tij (VIDEO)

Ajo që nisi si një takim normal për Veliajn me disa studentë, është kthýer në një shprehje akùzash ndaj kryebashkiakut nga studentët. Disa studentë, aktivistë...

Dhùnë në familjen shqiptare! Gruaja e déhur rréh burrin

Një ngjarje shumë ndrýshe prej rasteve të tjera, ka ndodhur së fundmi në Kosovë, konkretisht në qytetin e Podujevës. Gjatë fundjavës, një qytetare ka dalur...

Zhaklin Lekatari i del kundër Rezarta Shkurtës: Kush bën propagandë pro-Enveriste të…

Ditën e djeshme, Rezarta Shkurta postoi një shkrim për Enver Hoxhën. Mes kontrastit të ditëve të sotme dhe jetës në kohën e regjimit komùnist të...

Gruaja tròndit me rréfimin e saj: Nënës sime nuk i japin as ujë tek Inféktivi

Situata nga Covid-19 duket serioze në vendin tone. Aktualisht në spítalin Inféktiv dhe “Shefqet Ndroqi” po trajtohen 180 pacíentë të konfirmuar pozitivë me Covid-19,...
275,065FansaPëlqeje
405,615NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Kartolina e festave: Rudina Magjistari publikon foton e rrallë me bashkëshortin dhe vajzën

Megjithëse mundohet të jetë sa më e rezervuar për jetën e saj private, moderatorja Rudina Magjistari e ka bërë një përjashtim këto...

Dhurata Dora dhuron drekë për njerëzit në nevojë, në kuzhinën e Shoqatës Bamirëse “Jetimat e Ballkanit”

Këngëtarja e njohur e estradës, Dhurata Dora, është solidarizuar këtë fundvit me njerëzit në nevojë.

Kida vjen me një pozë atraktive në 22-vjetorin e lindjes së saj, vë në plan të parë të pasmet

Këngëtarja Kida është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo...

Marina, e mrekullueshme në pozat e reja

Marina Vjollca është rikthyer pas një kohe të gjatë në ekran dhe lirshëm mund të thuhet se...

Shtatë filmat që janë të përsosur për t’i parë gjatë Krishtlindjeve

Pasi të kemi nxituar për 12 muajt e fundit, më në fund kemi një shans të ngadalësojmë,...

“Anna” e Norës dhe Gjikos arrin një milion klikime për një ditë

Dje (e premte), artistët e njohur të estradës shqiptare, Nora Istrefi dhe Gjiko, publikuan këngën e re,...

Tayna merr vëmendje me një pozë nga pasqyra, teksa thekson linjat trupore

Meqë tanimë jemi në fund të këtij viti dhe shumë prej artistëve janë të angazhuar me koncerte...

Në prag të festave, Rina Balaj pozon në krahët e Sin Boy

Ka tash e sa kohë që po përflitet për një lidhje të mundshme mes reperëve Rina Balaj...