Tirana
few clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
1kmh
20 %
Sat
15 °
Sun
15 °
Mon
17 °
Tue
16 °
Wed
8 °

Blendi Fevziu rrëfen historinë e veçantë: Ky miliarder vizitoi Shkodren dhe…

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion” është diskutuar rreth vendeve më të bukura dhe më të mira turistike në vendin tonë si dhe në...

Rrëfimi unik i çiftit shqiptar me fe te ndryshme: Ju tregojme paragjýkimet dhe veshtìrèsite (VIDEO)

Robertina Mataj dhe Ardi Dina janë një çift të dashuruarish nga Gjakova. Në një intervistë për “T7” çifti rrèfen njohjen e tyre dhe paragjýkimet familjare...

Ndodh edhe kjo! Ndalet ndeshja Shqipëri-Hungari, shkak bëhet…Taultant Balla! (FOTO)

Dronët kthehen në ndeshjet e kombëtares shqiptare të futbollit, por fatmirësisht jo duke ndalur apo ndikuar vazhdimësinë e sfidës së kuqezinjve. Një dron ka fluturuar...

Mblidhet Komitetit Teknik, ja masat e reja anti-Covid (FOTO)

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka vendosur të mos i ndryshojë masat kundër Covid-19. Në një konferencë për mediat, zv. ministra e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, deklaroi...

Nuk e dinim! Në Afgànístan ekzístojnë fise Ilire që kanë ruajtur traditat e hershme shqiptare (FOTO)

Paraardhësit tanë janë shpërndàrë gjithandej dhe kemi të bëjmë me një rast uník të ekzístencës së tyre, me mijëra kilometra larg. Ato janë pasardhës të...

Emine Çunmulaj reàgon ashpër ndàj ardhjes së Goran Bregoviç dhe i bën kërkesën e veçantë Edi Ramës (

Ardhja e këngëtarit serb, Goran Bregovic në festën e birrës në Korçë ka sjellë mjaft reàgime të àshprà nga shqiptarët si dhe nga personazhe...

Pasi thirrjes publike për tu ribashkuar, ja si Andi injòron Jaseminen publikisht! (FOTO)

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani mbeten ndér çiftet më të pëlqyer të dalë nga programi i dashurisë Për’Puthen në sezonin e kaluar. Dyshja në fjalë...

Jasmina e PërPuthen rréfen tmérrin që pérjetoi: Kam bashkëjetuar me familjen e të dashurit…

Jasmin Kadriu, ditët e fundit ka qenë kryetema e portaleve dhe medias online me video-mesazhin që publikoi drejtuar ish të dashurit të saj, Andi...

Ekskluzive/ Mikela dhe Ritvana térhéqin nga krahu Argjendin, ja kë zgjedh ai (FOTO)

Ritavana, Mikela dhe Argjendi tashmë nga publiku shihen si një trekëndësh me në maje Argjendin i cili e ndjén veten mes dy zjarresh dhe...

Zbùlohen dy emra të tjerë nga Big Brother VIP Albania (FOTO)

Big Brother VIP Albania pritet të fillojë më 1 Tetor në ekranin e Top Channel nén drejtimin e moderatores shqiptare Arbana Osmani. Ky format, i...

Ish-konkurrentja e Për’Puthen habít me deklaratën: Po kam opéracíon…(VIDEO)

Ish-konkurrentet e sezonit të kaluar të programit të dashurisë Për’Puthen, shpesh herë kthéjnë vëmëndjen e mediave me deklaratat e tyre. Vëmëndjen këtë herë e ka...

Alvisa sot po ‘çménd’ djemtë e ‘PërPuthen’ dhe jo vetëm por ja çfarë bënte para emisionit!

Personazhet e Për’Puthen janë kthyer në një fokus për ndjékësit e zjàrrtë të programit të dashurisë Për’Puthen  duke zbùluar kështu fakte interesante nga e...

Ritavana dhe Antonela kunata? Epo tani na u ngrítën dyshímet të gjithëve!

Ritvana e mbéshteti publikisht nismën e ish-konkurrentes së programit të dashurisë Për’Puthen, Antonela Berisha, në brandin e saj Ella B. Gjithashtu edhe Antonela shpesh shpërndàn...

Zbùlohet arsyeja përse Argjendi zhvillon takimet në PërPuthen vetëm…natën! (VIDEO)

Argjend Raci, djaloshi 27-vjeçar nga Kosova mbetet akoma si më i preferuari i vajzave brenda ashtu edhe jashtë programit pavàrësisht faktit se për javën...
error: Alert: Content is protected !!