Tirana
few clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
1kmh
20 %
Sat
15 °
Sun
15 °
Mon
17 °
Tue
16 °
Wed
8 °

Blendi Fevziu rrëfen historinë e veçantë: Ky miliarder vizitoi Shkodren dhe…

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion” është diskutuar rreth vendeve më të bukura dhe më të mira turistike në vendin tonë si dhe në...

Rrëfimi unik i çiftit shqiptar me fe te ndryshme: Ju tregojme paragjýkimet dhe veshtìrèsite (VIDEO)

Robertina Mataj dhe Ardi Dina janë një çift të dashuruarish nga Gjakova. Në një intervistë për “T7” çifti rrèfen njohjen e tyre dhe paragjýkimet familjare...

Ndodh edhe kjo! Ndalet ndeshja Shqipëri-Hungari, shkak bëhet…Taultant Balla! (FOTO)

Dronët kthehen në ndeshjet e kombëtares shqiptare të futbollit, por fatmirësisht jo duke ndalur apo ndikuar vazhdimësinë e sfidës së kuqezinjve. Një dron ka fluturuar...

Mblidhet Komitetit Teknik, ja masat e reja anti-Covid (FOTO)

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka vendosur të mos i ndryshojë masat kundër Covid-19. Në një konferencë për mediat, zv. ministra e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, deklaroi...

Nuk e dinim! Në Afgànístan ekzístojnë fise Ilire që kanë ruajtur traditat e hershme shqiptare (FOTO)

Paraardhësit tanë janë shpërndàrë gjithandej dhe kemi të bëjmë me një rast uník të ekzístencës së tyre, me mijëra kilometra larg. Ato janë pasardhës të...

Emine Çunmulaj reàgon ashpër ndàj ardhjes së Goran Bregoviç dhe i bën kërkesën e veçantë Edi Ramës (

Ardhja e këngëtarit serb, Goran Bregovic në festën e birrës në Korçë ka sjellë mjaft reàgime të àshprà nga shqiptarët si dhe nga personazhe...

Kush je ti? Nuk do e njihni Ana Kaurin para se të bëhej e famshme (FOTO)

Ana Kauri, ish-konkurrénte e sezonit të kaluar të programit “Për’Puthen”, njihet tashme publikisht për ndérhýrjet e saja të njëpasnjëshme estetike në fytyrë dhe jo...

Bora Zemani vjen me një këngë të re së shpejti (FOTO)

Moderatorja e programit të dashurisë “Për’Puthen” në anë të disa videove postuar së fundmi në llogarinë e saj instagram premton se së shpejti “çel...

U pérfol se është në një lídhje me të, Tea habít me deklaratën e saj: Ai është…gày! (VIDEO)

Disa nga konkurrentet e sezonit të kaluar të Për’Puthen, vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë, siç është edhe rasti i...

Mevlani dhe Juli, së shpejti një emision sëbashku? (FOTO)

Mevlani dhe Juli, dy ish-konkurrentet e programit të dashurisë Për’Puthen të sezonit të kaluar janë bërë sëbashku këto vjeshte duke shijuar 'Aventurat e Julit'. Mevlani...

Ju mbase e dini ende 16 vjeç, por ja sa vjeç mbush sot Greta Koçi! (FOTO)

Legjendat thonë se Greta Koçi vazhdon të festojë 16-vjetorin, madje edhe sot… pak shaka, por këngëtaren këto batuta do e shoqërojnë ngado në datën...

Kush je ti? Xhensila befàson ndjékësit me ‘look’-un e ri (FOTO)

Xhensila Myrtezaj vendosi që këtë herë të éksperímentojë me 'look'-un e saj. Këngëtarja u shfaq krejtësisht ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në fotografitë e...

Nisi të tàllej me të, taksisti shàn me ‘rob shpie’ Olsa Muhametin (VIDEO)

Një udhëtim i këndshëm ka bërë bashkë aùtoren e programit të dashurisë Olsa Muhametin dhe ish-konkurrenten e këtij programi Antonela Berisha. Destinacioni i tyre është...

Sindi në ‘lùftë’ me të gjithë madje dhe motra e saj e ínjoron publikisht! (VIDEO)

Motrat Loci tashmë kanë marrë një famë të madhe, të tria në drejtime të ndryshme por nuk po dinë t’i ndàhen medias apo portaleve. Këtë...
error: Alert: Content is protected !!