Tirana
few clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
1kmh
20 %
Sat
15 °
Sun
15 °
Mon
17 °
Tue
16 °
Wed
8 °

Plane për martesë? Flasin për herë të parë Olsi Bylyku dhe Egli! (VIDEO)

Çifti i njohohur i showbizit, Olsi Bylyku dhe Egli Tako ishin të ftuarit e radhës në emisionin “Më lër të flas”. Ata kanë folur më...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...

Prezantuesi shqiptar përjeton tmérrin! 4 gràbítës e kércénojnë…! (FOTO)

Një skenar i vërtet filmash aksion është ai që i ka ndodhur prezantuesit kosovar Enur Pakashtica. Vetë moderatori ka rréfyer ngjàrjen e réndë, ku 4...

Janë kthyer në màkth, Call-Center-at tashmë do i gjejë belaja nëse shqetësojnë qytetarët!

Nëse keni qenë duke pushuar ndonjëherë dhe një call center (zyrë ku trajtohen një numër i madh i thirrjeve telefonike dhe zakonisht ofrohet shërbim...

Ky është 17-vjeçari që do të jetë bari deri në fund të jetës: Le të shkojë kush të dojë në Gjermani, unë…(VIDEO)

17-vjeçari boshnjak, Esmir Krpiq u bë i njohur për publikun kur në fund të vitit të kaluar shprehu dëshirën për 3 dele dhe mori...

Shqipëria godítet nga një térmet, ja epiqendra (FOTO)

Një térmet është ndjérë pak orë më parë në në Tiranë dhe disa qytete të Shqipërisë. Lëkundjet e Tërmetit janë ndier në Shqipëri, Kroaci, Bosnjë...

Dhurata Dora dhuron drekë për njerëzit në nevojë, në kuzhinën e Shoqatës Bamirëse “Jetimat e Ballkanit”

Këngëtarja e njohur e estradës, Dhurata Dora, është solidarizuar këtë fundvit me njerëzit në nevojë.

Kida vjen me një pozë atraktive në 22-vjetorin e lindjes së saj, vë në plan të parë të pasmet

Këngëtarja Kida është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo...

Marina, e mrekullueshme në pozat e reja

Marina Vjollca është rikthyer pas një kohe të gjatë në ekran dhe lirshëm mund të thuhet se...

Shtatë filmat që janë të përsosur për t’i parë gjatë Krishtlindjeve

Pasi të kemi nxituar për 12 muajt e fundit, më në fund kemi një shans të ngadalësojmë,...

“Anna” e Norës dhe Gjikos arrin një milion klikime për një ditë

Dje (e premte), artistët e njohur të estradës shqiptare, Nora Istrefi dhe Gjiko, publikuan këngën e re,...

Tayna merr vëmendje me një pozë nga pasqyra, teksa thekson linjat trupore

Meqë tanimë jemi në fund të këtij viti dhe shumë prej artistëve janë të angazhuar me koncerte...

Në prag të festave, Rina Balaj pozon në krahët e Sin Boy

Ka tash e sa kohë që po përflitet për një lidhje të mundshme mes reperëve Rina Balaj...

E para që fitoi nga Kosova, Albërie Hadërgjonaj flet pas rikthimit në Festivalin e RTSH-së

Megjithëse festivali i RTSH-së tanimë ka traditë 60-vjeçare, këngëtarët nga Kosova filluan të merrnin pjesë që nga...
error: Alert: Content is protected !!