Tirana
few clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
1kmh
20 %
Sat
15 °
Sun
15 °
Mon
17 °
Tue
16 °
Wed
8 °

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...

Prezantuesi shqiptar përjeton tmérrin! 4 gràbítës e kércénojnë…! (FOTO)

Një skenar i vërtet filmash aksion është ai që i ka ndodhur prezantuesit kosovar Enur Pakashtica. Vetë moderatori ka rréfyer ngjàrjen e réndë, ku 4...

Janë kthyer në màkth, Call-Center-at tashmë do i gjejë belaja nëse shqetësojnë qytetarët!

Nëse keni qenë duke pushuar ndonjëherë dhe një call center (zyrë ku trajtohen një numër i madh i thirrjeve telefonike dhe zakonisht ofrohet shërbim...

Ky është 17-vjeçari që do të jetë bari deri në fund të jetës: Le të shkojë kush të dojë në Gjermani, unë…(VIDEO)

17-vjeçari boshnjak, Esmir Krpiq u bë i njohur për publikun kur në fund të vitit të kaluar shprehu dëshirën për 3 dele dhe mori...

Shqipëria godítet nga një térmet, ja epiqendra (FOTO)

Një térmet është ndjérë pak orë më parë në në Tiranë dhe disa qytete të Shqipërisë. Lëkundjet e Tërmetit janë ndier në Shqipëri, Kroaci, Bosnjë...

LAJMI FUNDIT: Jep dorëheqjen Lulzim Basha!

Kryedemokrati Lulzim Basha ka dhene pasditen e sotme doreheqjen nga drejtimi i PD. Vendimin ai e komunikoi këtë të hënë, ku deklaroi se po...

Puthje dhe përkëdhelje intime: Flori Mumajesi dhe Jonida Maliqi, në një lidhje të fshehtë?

Në një video të publikuar së fundmi nga Panorama, duket se Flori Mumajesi dhe Jonida Maliqi...

“O gjallesë, injorante” aktivistja nuk lë gjë pa i thënë Alketa Vejsiut: Je e dhunshme, do të procedoj ligjërisht

Vijojnë polemikat edhe dy ditë pas përfundimit të finales së Festivalit të Këngës në RTSH ku u...

Matchy-matchy: Kylie dhe Stormi realizojnë pozën më të bukur të Krishtlindjeve

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner, shquhet për pozat e goditura në rrjete sociale. Në çdo...

Historia e kremtimit të Krishtlindjes

Kur njerëzit varin nëpër shtëpi yje të ndriҁuar dhe figura ëngjëjsh nëpër dritare dhe Santa Claus-ët...

Ja si ta zbukuroni tavolinën për Krishtlindje!

Në fillim, para se të nisni së zbukuruari shtëpinë dhe çdo hapësirë tjetër deri te tavolina,...

Julian Deda ka 2 fjalë zemre për të gjithë shqiptarët ! Ja urimi i tij

Aktori i mirënjohur i humorit ka shpërndarë sot ne mediat sociale një urim për të gjithë shiqptarët . Ja fjalët e...

Arrestohet Aleksandër Gjoka! Ja çfarë masë sigurie kërkon Prokuroria

Aleksandër Gjoka ka dalë sot në gjykatën e Tiranës e cila pritet të marrë vendim për masën e sigurisë ndaj këngëtarit. 

FOTO/ Klaudia Pepa hedh kunja për Albi Nakon dhe Alba Hoxhën

Në një foto të Arilena Arës realizuar pas fitores së “Këngës Magjike” uruan plot njerëz të famshëm. Një prej tyre ishte dhe Klaudia Pepa....
error: Alert: Content is protected !!