Ballina Weird

Weird

Çifti i panjohur fitoi çmimin ‘Guinnes’, arsyeja është mahnitëse! (VIDEO)

James dhe Chloe Lusted janë shpallur çifti i martuar me diferencën më të madhe të gjatësisë, rreth 60 cm. Ata u konfirmuan nga komisioni i...

Historia e veçantë e shkodranes 111-vjeçare, kaloi Covid-in dhe mori dy herë vàksinën

Zenepe Piraj, këtë të Hënë të 10 majit ka mbushur plot 111 vite. Në këtë pervjetor të rrallë e të veçantë të gjyshes me të...

U grídën për të dashurin, plàs shérri mes adoleshenteve në Tiranë (VIDEO)

Tashmë është bërë mëse e zakonshme që sherret në rrugë të ndodhin edhe mes vajzave. Dy vajza adoleshente janë zënë me njëra-tjetrën në mes të...

“T’làgi me shàmpanje, hajde t’làgi me shàmpanje….”/ Blendi Klosi në versíonin…Ghetto Geasy! (VIDEO)

Partia Socialiste fitoi pesë mandate në Berat, duke ia rrémbyer një LSI-së, ndërsa PD mori dy mandate. Símpatízantë e mbéshtetés të kësaj fòrce politike e...

Drejtuesi i JOQ Albania sfídon të ftohtin duke u larë në liqen: Mënyra më e mirë për të larguar vírusin

Stùhia Filomena ka mbërrítur në vendin tonë duke bërë që Shqipëria të "ngríjë" nga i ftohti dhe reshjet e dëborës. Bora ka zbàrdhur një pjesë...

Plàs leku sheshit në Përrenjas, njerëzit i mbledhin me…qese! (VIDEO)

Paratë kanë mbùshur trotùarin në qytetin e Prrenjasit dhe banorët nuk i rezístojnë dot ‘lekut qyl’. Ashtu sikuse do bënim të gjithë, banorët e qytetit...

Njihuni me burrin shqiptar që jeton i lumtur me dy gratë dhe 7 fëmijët e tij (VIDEO)

Një rast interesant na vjen nga fshati Selishtë i Peshkopisë. Bëhet fjalë për familjen e Iliaz Laskajt. Ai u martua në vitin 2001 me...

Vajza e Niko Peleshit i shkruan publikisht Besa Shahinit: Po tàlleni me ne…

Provimi i “Letërsisë dhe Gjuhës Shqipe” të Maturës Shetetërore ka ngjallur reagime të shumta. Së fundmi, Aleksia Peleshi, vajza e deputetit të PS dhe...
error: Alert: Content is protected !!