Ballina Uncategorised

Uncategorised

Ndjékësja i plàs bòmbën ish-konkurrentes së PërPuthen: Ishe e fejuar por hyre për famë!

Personazhet e programit "PërPuthen" janë kthyer në figurat publike më të ndjékur dhe më të klikuar nga publiku. Ato janë pjesë e botës së thashéthémeve...

Tea e PërPuthen duket e lumtur, ja pamjet teksa shihet në krahët e partnerit të ri (VIDEO)

1 javë më parë, Tea Trifoni foli publikisht për lídhjen e saj të re dhe djalin që i ka fituar zemrën. E ftuar në rubrikën...

Andi dhe Arta realízojnë dëshirën e mbetur péng që në mbrëmje të maturës! (FOTO)

Andi Artani, ish-konkurrenti i programit më të ndjékur të vitit “Përputhen” dhe Arta Nitaj, modelja bukuroshe nga Kosova kanë realizuar diçka të mbetur peng...

Hygerta Sako habit me deklaratën e saj: Më ka dalë nami sikur…(VIDEO)

Ora Verore, një prodhim i RTV Ora, nën autorësinë e Ronaldo Sharka, sjell freskinë e verës në shtëpinë tuaj. Ronaldo Sharka dhe Feride Kuqi, nga...

Si një çift i dashuruar! Romeo dhe Aleksia arràtisen në këtë vend të mrekullueshë (FOTO)

Romeo dhe Donald Veshaj kanë udhëtuar ditët e fundit drejt Barcelonës, ku duket se po pushojnë pas një sezoni të gjatë televiziv. Pasi përfunduan me...

Merret vendimi për vràsésin e Klodian Rashës, babai i të ndjérit shpreh índínjatën pas vendimit!

Gjykàta ka dhënë ditën e sotme dénimin me 15 vite bùrg për eféktívin e polícisë, Nevaldo Hajdaraj, i cili është i akùzuar për vràsjen...

Djali Bora Zemanit imiton CR7 duke qarë dhe kjo video na zbukuroi ditën!

Bora Zemani është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në showbiz-in shqiptar, e cila përveç jetës së saj profesioale, na ëmbëlson edhe...

Në Shqipëri pas shumë kohësh, Vesa Luma bën 31 orë udhëtim bashkë me djalin! (FOTO)

Pas 2 vitesh të gjata pritje, të mbushura me shumë mall, Vesa Luma ka mbërritur më në fund në Shqipëri. Ajo u nis në një...
error: Alert: Content is protected !!