Ballina Sport

Sport

Cristiano Ronaldo jep lajmin e hídhur: Djali im ndërroi jetë…(FOTO)

Ylli i Manchester United ishte në prítje të binjakëve me partneren e tij Georgina Rodriguez. Çifti ka treguar se ka sjellë në jetë një vajzë,...

Ndodh edhe kjo! Ndalet ndeshja Shqipëri-Hungari, shkak bëhet…Taultant Balla! (FOTO)

Dronët kthehen në ndeshjet e kombëtares shqiptare të futbollit, por fatmirësisht jo duke ndalur apo ndikuar vazhdimësinë e sfidës së kuqezinjve. Një dron ka fluturuar...

Ånkth në Euro2020/ Lojtari pëson atàk kardíak, gruaja vrapon drejt fushës (PAMJE PRÈKËSE)

Kapiteni i Danimarkës, Christian Eriksen ka përjetuar një sùlm kardíak gjatë ndeshjes ndaj Finlandës duke rënë në tokë pa ndjenja. Ndeshja mes dy kombëtareve skandinave...

Bes Kallaku ‘sherr’ me sulmuesin e Kombëtares në restorant (VIDEO)

Lojtari i kombëtares shqiptare të futbollit Sokol Cikalleshi dhe aktori Bes Kallaku janë miq të mirë me njeri-tjetrin. Mirëpo siç ndodh rëndom mes shqiptareve, ka...

Sidrit Bjeleri publikon këngën e re, këtë herë ia kushton dashurisë së tij ‘Vllaznisë’

Sidrit Bejleri, pëveç këngëve ku spikat tema e dashurisë, këtë radhë i dedikon një himn dashurisë së patjetërsueshme mes çiftit Shkodër-Vllazni. Si tifoz ndër vite...

Një ndër më të mirët, mbrojtësi tërhiqet nga Kombëtarja Shqiptare

Mërgim Mavraj e ka mbyllur aventurën me fanelën kuqezi. Ka qenë vet mbrojtësi që e ka bërë publike largimin nga fanela kuqezi sot, në...

Baba për herë të parë! Ylli i Kombëtares sonë merr lajmin e gëzueshëm(FOTO)

Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Berat Gjimshiti, shumë shpejt do të bëhet baba për herë të parë. Këtë lajm të bukur e ka konfirmuar...

Lorik Cana shpallet babi i vitit! Këto foto me fëmijët e tij po bëjnë xhiron e rrjetit

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, meriton të quhet babai i vitit pas kujdesit shembullor që tregon për të vegjëlit e tij. Në janar të...
error: Alert: Content is protected !!