Ballina Sport

Sport

Një ndër më të mirët, mbrojtësi tërhiqet nga Kombëtarja Shqiptare

Mërgim Mavraj e ka mbyllur aventurën me fanelën kuqezi. Ka qenë vet mbrojtësi që e ka bërë publike largimin nga fanela kuqezi sot, në...

Baba për herë të parë! Ylli i Kombëtares sonë merr lajmin e gëzueshëm(FOTO)

Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Berat Gjimshiti, shumë shpejt do të bëhet baba për herë të parë. Këtë lajm të bukur e ka konfirmuar...

Lorik Cana shpallet babi i vitit! Këto foto me fëmijët e tij po bëjnë xhiron e rrjetit

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, meriton të quhet babai i vitit pas kujdesit shembullor që tregon për të vegjëlit e tij. Në janar të...

Një baba shembullor si Lorik Canan (VIDEO)

Në janar të këtij viti, ish-Kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë. Partnerja e tij italiane, Monica, solli në...

Lojtari i kombëtares kërkesë të veçantë kryeministrit: Meqe na mbylle ne, mbylle edhe…

Shqipëria po vazhdon të jetë e mbyllur duke mos lëshuar asnjë pe për shkak të frìkës së koronavìrusit. Ndërkohë që në shumë shtete ka...

Nuk ka paqe për yllin e Juventusit! 4 herë pozitiv me Covid-19

Për herë të katërt, futbollisiti i Juventusit, Paulo Dybala ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Ai ka kryer në total 6 teste dhe i fundit ka...

Futbollisti i njohur xheloz, i bën komentin epik gruas: Avash me ‘Tik-Tok’-un (VIDEO)

Në kohën kur të gjithë janë të izòluar në shtëpi shumë prej personazheve të njohur janë bërë përdorues të rregullt të rrjeteve sociale dhe...

Ana Lika pranon lidhjen me futbollistin e njohur (VIDEO)

Prej disa kohësh kanë dalë fjalë për një lidhje dashuria mes Ana Likës dhe futbollistit shqiptar Amir Rrahmani. ...