Ballina Showbiz

Showbiz

Momente paníku! Alban Ramosaj përbàllet me një të paprítur (FOTO)

Alban Ramosaj (emri i vërtetë i të ciolit është Alban Kamerolli)  është një këngëtar, kantautor, producent dhe model kosovar-holandez, me origjinë shqiptare. Ka lindur në...

Pasi u thýe rrjeti me këngën e tyre, Noizy i bëri një premtim publikisht Dhurata Dorës (FOTO)

këngëtarja bukuroshe Dhurata Dora, vetëm pak ditë më parë publikoi në YouTube projektin e saj të radhës në bashkëpunim me rap-artistin e njohur shqiptar,...

Nuk u publikua asnjëherë! Del pa lejen e saj kënga dhe klipi i këngëtares shqiptare (VIDEO)

Reperja e njohur Melinda Ademi, kohët e fundit ka qenë kryetema e portaleve dhe mediave online për 'díss'-et kushtuar reperes tjetër nga Kosova, Tayna. Melinda...

Årmiqsësisë i erdhi fundi! Noizy dhe Getoari në të njëjtën skénë, ja detajet (FOTO)

Noizy dhe Getoar Selimi prej vitesh janë àrmiq të përbetuar të njëri-tjetrit. Që nga fillimet e karrierës ata nuk kanë pasur raporte të mira si...

Melinda rrëfen momentet e fundit me të ëmën: U mërzita shumë…

Në fillim të muajit mars, këngëtarja Melinda Ademi dha lajmin më të tríshtë të jetës së saj. Mamaja e Melindës u nda nga jeta, ndërsa...

Drejtoreshë për ngrohjen globale? Ky është reàgimi EPÍK i Eli Farës (FOTO)

Së fundmi është përfolur kudo në media për faktin që për 8 vite me radhë, këngëtarja shqiptare Eli Fara është pàguar nga shteti si...

Noizy hùmb kontrollin në skénë! Por reàgimi i tij pas këtij íncídentí është EPÍK! (VIDEO)

Reperi i njohur Noizy, mbrëmjen e kaluar ka performuar në një nga clubet më të famshme dhe më të populluara të Prishtinës. Në një video...

Shembull për tu ndjékur nga artistët e tjerë! Mozzik & Loredana bëjnë gjéstin fisnik

Çifti i shumë përfolur dhe komentuar në mediat rozë e portalet nëpër rrjete socialemoz Loredana dhe Mozzik, shpérthéjnë me projektet e reja dhe béfàsojnë...
error: Alert: Content is protected !!