Ballina Politics

Politics

Aktori i njohur, sot kryetar bashkie: Do bëhem baba për herë të dytë…

Aktori i njohur i humorit dhe aktualisht kryebashkiaku i Kolonjës, Erion Isai, shumë shpejt do të bëhet baba për herë të dytë.

Ramush Haradinaj i ftuar në fjalimin vjetor të Donald Trump në Kongres. Po Edi Rama pse jo ?

Ish-Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka qënë i ftuar në 4 shkurt, në fjalimin vjetor të Presidentit amerikan Donald Trump në “State of...

Donald Trump refuzoi t’i shtrëngojë duart me Nancy Pelosin, ajo e grisi fjalimin

Gjatë fjalimit të mbajtur në Dhomën e Përfaqësuesve të Kongresit amerikan, Donald Trump, tha se gjendja e kombit amerikan është më e...

Monika Kryemadhi “arratiset” për në Rimini, e vetme me celular në dorë e çanta mbi tavolinë (FOTO)

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi është fotografuar në Rimini të Italisë duke pritur avionin. E vetme, me celular në...
error: Alert: Content is protected !!