Ballina Magazina

Magazina

Elvana Gjata reagon për herë të parë pas festivalit. Ka 2 fjalë dhe për jurinë…

Festivali i Këngës në RTSH u shoqërua me polemika edhe në përfundim të tij. Pas gjithë diskutimit rreth votimit dhe fitores, edhe...

FOTO/ SERIOZISHT ? Sa kushtoi veshja e Nora Istrefit në klipin e ri?

Pak ditë më parë u publikua bashkëpunimi më i ri I Nora Istrefit me Gjikon, i titulluar “Anna”. Kjo këngë u prit...

FOTO/ Enca për herë të parë bashkëpunon me një femër, ja kë ka zgjedhur

Enca dhe Rina kanë postuar së fundmi disa foto në Instagram, ku shihen nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

FOTO/ Elvana Gjatës gjatë performancës i ndodh një incident i sikletshëm: I del gjoksi

Elvana Gjata u rendit e dyta në Festivalin e RTSH-së, ndërsa trofeu iu dha nga juria Arilena Arës me këngën “Shaj”.

FOTO/ Të veshura me të brendshme të kuqe, ja VIP-at që ngrenë temperaturat për sezonin festiv

Jashtë mund të jetë shumë ftohtë, por të famshme seksi, kanë ngritur temperaturat, ndërsa kanë pozuar me të brendshme të kuqe, për...

A i dha dorën dhe e uroi për fitoren? Arilena Ara ka dy fjalë për Elvana Gjatën: Unë në fakt nuk…[FOTO]

Mes grupit më të diskutuar të pretendentëve, Arilena Ara është shpallur fituese dhe menjëherë pas trofeut, ajo tha se ndryshe nga çdo...

Ingrit Gjoni rrëfen zënkën me Çiljetën

Ingrit Gjoni dhe Çiljeta Xhilaga kanë një miqësi 20-vjeçare. Vite më parë, vajzat kanë pasur disa bashkëpunime në muzikë duke prodhuar hite,...

Jo vetëm shqipëtarët… Ja cilët janë yjet botërorë që kanë ngacmuar Kejvinën

Teksa ishte e ftuar në emisionin “Thumb On”, velina Kejvina Kthella ka folur më shumë rreth jetës së saj private.
error: Alert: Content is protected !!