Ballina Magazina

Magazina

Puthje dhe përkëdhelje intime: Flori Mumajesi dhe Jonida Maliqi, në një lidhje të fshehtë?

Në një video të publikuar së fundmi nga Panorama, duket se Flori Mumajesi dhe Jonida Maliqi...

Matchy-matchy: Kylie dhe Stormi realizojnë pozën më të bukur të Krishtlindjeve

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner, shquhet për pozat e goditura në rrjete sociale. Në çdo...

Julian Deda ka 2 fjalë zemre për të gjithë shqiptarët ! Ja urimi i tij

Aktori i mirënjohur i humorit ka shpërndarë sot ne mediat sociale një urim për të gjithë shiqptarët . Ja fjalët e...

Arrestohet Aleksandër Gjoka! Ja çfarë masë sigurie kërkon Prokuroria

Aleksandër Gjoka ka dalë sot në gjykatën e Tiranës e cila pritet të marrë vendim për masën e sigurisë ndaj këngëtarit. 

FOTO/ Klaudia Pepa hedh kunja për Albi Nakon dhe Alba Hoxhën

Në një foto të Arilena Arës realizuar pas fitores së “Këngës Magjike” uruan plot njerëz të famshëm. Një prej tyre ishte dhe Klaudia Pepa....

“Zogu i Tiranë” flet për herë të parë pas arrestimit

Hermes Nikaj, i cili u arrestua nga policia me akuzën e prostitucionit dhe shfrytëzimit të prostitucionit, foli për herë të parë pas...

Po tani a do heshtë Flori Mumajesi ?

Kompozitori Flori Mumajesi dëshmoi dje se përtej të qenurit emocional, impulsiv, artistik, mirënjohës, i lënduar, i lumtur, shok, ish-shok, është njerëzor. Në...

Elvana Gjata reagon për herë të parë pas festivalit. Ka 2 fjalë dhe për jurinë…

Festivali i Këngës në RTSH u shoqërua me polemika edhe në përfundim të tij. Pas gjithë diskutimit rreth votimit dhe fitores, edhe...
error: Alert: Content is protected !!