Ballina Magazina

Magazina

Dhurata Dora bën një hap të rëndësishëm në karrierë

Për të gjithë ju që nuk e dini, Dhurata Dora ka kohë që është pjesë e MAX...

Ende pa u lidhur mirë, Rina Balaj dhe Sin Boy i japin fund gjithçkaje

Reperja Rina është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes, që pas rikthimit të saj në mediat...

DEKLARATË/ Nis lufta e ftohtë Bes Kallaku e thotë hapur për Ermal Mamaqin: Unë jam humorist kurse ai…

Këtë të shtune në Top Channel është i ftuar aktori i humorit Bes Kallaku. Ky i fundit ka vendosur...

FOTOT/ Nga një punonjëse në fast-food, në showgirl me rrogë 700 mijë dollarë në vit

Një modele Playboy, e cila më parë punonte në McDonald për të paguar studimet e saj, ka treguar ndryshimin e pabesueshëm fizik.

Së fundmi, mediat zienë nga lajmi se moderatorja Rudina Dembacaj dhe partneri i saj, Aleksandër Varfaj, i kishin dhënë fund martesës së...

FOTOT/ Pas Dubait në Meksikë, Oriola Marashi zbulon jetën dhe format e cmendura

Modelja Oriola Marashi vazhdon të tregojë linjat seksi në fotografitë, të cilat i publikon herë pas here në profilin e saj në...

Moderatorët shqiptarë që janë edhe YouTuber

Pavarësisht se Instagrami mbetet rrjeti social më i përdorur për qëllime marketingu, YouTube po fiton gjithnjë e më shumë terren edhe te...

Dy aktorët e njohur të humorit sjellin emisionin e ri investigativ në “Vizion Plus”

Shumë shpejt, “Vizion Plus” do të sjellë një emision të ri investigativ, i ngjashëm me “Fiks Fare” dhe “Stop”.
error: Alert: Content is protected !!